יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / קרקעליסט ביקורת: "ההשקעה ברחובות החדשה תהיה אטרקטיבית מאוד למשקיעים בשנת 2020"

קרקעליסט ביקורת: "ההשקעה ברחובות החדשה תהיה אטרקטיבית מאוד למשקיעים בשנת 2020"

עיר המדע החלה לפרוח מאוד בשנים האחרונות ועתה מציעה קרקעות חדשות לרכישה בדרום העיר. קרקעליסט מסבירים מדוע ההשקעה ברכישת נדל"ן ברחובות עשויה להניב תשואה גבוהה יותר לאלו שיזהו את ההזדמנות הנדירה שיש לפרויקט החדש להציע.

לאחרונה, נראה כי העיר רחובות עושה מאמצים רבים כדי לשפר את התשתיות בעיר, להקים מוסדות אקדמיים חדשים ולעודד הגירה חיובית של משפרי דיור, לרבות זוגות צעירים עם ילדים. קרקעליסט מציינים כי ההשקעה בקרקע בטוחה בעיר המדע, מתאימה יותר למשפחות המגיעות מרקע סוציו-אקונומי גבוה ומי שרואה בעיר רחובות, עתיד טוב יותר למענו ולמען משפחתו.

"זינוק מרשים בפרויקטים חדשים ברחובות מעידים על מגמה חיובית עבור המשקיעים"

קבוצת קרקעליסט שכבר הצליחה לזהות את עסקאות הנדל"ן המניבות ביותר בערים רחובות, חדרה, פרדס חנה כרכור, ורבים אחרים, טוענים כי בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת במספר יחידות הדיור החדשות. מנתוני הלמ"ס מעידים הממצאים על לא פחות מ-400 יחידות בנייה חדשות בעיר רחובות המציעות מדדי איכות חיים גבוהות, ושביעות רצון התושבים.

מנתוני אתר מדלן ניתן להבחין בעלייה במחירי הדיור בשכונות החדשות בעיר המדע, רחובות. עתה חופשים בפנינו קרקעליסט את הנתונים, להם חיכו המשקיעים זמן רב.

88,000 ₪ בשנה. זהו הסכום הממוצע שהקפיץ את ערך הדירות בעיר רחובות, במהלך חמש השנים האחרונות. רווח נקי של 440,000 לטובת המשקיעים שזיהו את הפוטנציאל בשכונות הכי יפות ברחובות.

צוברים תאוצה: הביקוש לקרקעות בלב העיר רחובות הולך ומשתבח

על פי הצפי, נראה יותר ויותר יחידות דיור חדשות בעיר רחובות. זאת לאחר ששר האוצר דאז, משה כחלון, אישר להוציא לפועל תוכניות בנייה של מעל ל-20,000 יחידות חדשות באזורים חמים בעיר, ומאפשרים למשפרי הדיור להיות קרובים יותר למתחמי עסקים ומרכזים מסחריים.

ניכר לראות כי פוטנציאל התשואה גבוה יותר ומאפשר למשקיעים למנף את כספם, בלי לקחת סיכונים מיותרים. מדובר בהזדמנות שכדאי מאוד לממש אותה בעתיד הקרוב ומי שיבחר לרכוש קרקע ברחובות החדשה, בוחר להשקיע בעתידו ובעתיד משפחתו, בלי אותיות קטנות.

מאמרים נוספים

 

 

דילוג לתוכן