יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / קרדן נדל"ן

קרדן נדל"ן

קרדן נדל"ן – מחברות הנדל"ן המובילות בשוק הנדל"ן הישראלי

חברת קרדן נדל"ן ייזום ופיתוח בע"מ היא חברת נדל"ן, תקשורת וטכנולוגיה, אשר נוסדה בשנת 1988, מה שהופך אותה לאחת מחברות הנדל"ן הוותיקות בשוק הישראלי עם 30 שנות ניסיון בענף. החברה מתמקדת ביזמות ובבניה של יחידות דיור ברחבי הארץ אך פעילה מאוד גם בתחומי הנדל"ן המניב ועולם ההשקעות וגם בניהול ותחזוקת מבנים ונכסי נדל"ן.

במהלך 30 שנות קיומה היתה מעורבת קרדן נדל"ן בהקמתן של מעל 3000 יחידות דיור ברחבי הארץ, ובימים אלו מעורבת בהקמתן של עוד אלפי יחידות דיור נוספות שנמצאות בשלבים שונים של תהליכי ההקמה שלהם ברחובות, באר יעקב, טירת הכרמל, קריית מוצקין ועוד. אחד הפרויקטים היותר מוכרים של החברה הוא "בית קרדן" מגדל בן 20 גומות המוקם בדרך בגין בתל אביב ומתפרס על שטח של 23 אלף מטרים בנויים, בשיתוף עם חברת הביטוח מגדל. בנוסף קרדן נדל"ן הינה חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב החל משנת 2010.

קרדן נדל"ן נחשבת בעיני רבים לאחת החברות המובילות בענף הנדל"ן הישראלי, והיא מעניקה ללקוחותיה פתרונות כוללים החל משלבי ייזום הפרויקט והתכנון ההנדסי שלו ועד לשלבי הבניה וכמובן מסירת הדירות לדיירים והשירות הנדרש לאחר מכן. במקביל, עם התחזקות מגמת ההתחדשות העירונית בעשור האחרון, השתלבה החברה גם בעולם הזה עם מספר פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בשכונות במרכז הארץ.

בנוסף לפרויקטים של קרדן נדל"ן מחזיקה החברה גם בלא מעט נכסים מניבים – החל מבית קרדן אותו הזכרנו קודם, דרך קרקעות באזור התחנה המטאורולוגית בראשון, קרקע למלונאות בהולילנד שבירושלים, קרקעות למסחר בלוד ובבית שמש ועוד.

כמה מילים על קרדן נדל"ן מתוך אתר החברה:

"לבחור את המקום שבו תגדלו ותפרחו כמשפחה זו לא החלטה פשוטה. בקרדן נדל"ן מאמינים שמילת המפתח היא להרגיש בבית, ולכן בכל פעילות בתהליך התכנון והבנייה מובילה המחשבה של טובת הלקוח קודם. כחלק מקבוצת קרדן, החברה מביאה איתה ידע נרחב, אמינות ועוצמה פיננסית שנצברו במהלך שנים של פעילות ענפה בבנייה והקמה של פרויקטים רבים ומוצלחים לאלפי משפחות.

דילוג לתוכן