יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / קניית נכס בארה"ב – למה כדאי?

קניית נכס בארה"ב – למה כדאי?

בשנה האחרונה אנו עדים ליותר ויותר ישראלים הפונים לארה"ב במטרה לרכוש נכסים ולפתח את עסקי הנדל"ן שלהם מעבר לים. קניית נכס בארה"ב נחשב יעד מועדף על הישראלים לא רק בשל הקרבה הפוליטית בין המדינות אלא בשל העובדה שהשקעה בארה"ב יכולה להיות גם יותר משתלמת כלכלית. החשבון מאוד פשוט: הנכס עולה פחות מאשר בישראל או במדינות רבות באירופה, מכניס יותר כסף ומשלמים פחות מיסים כך שגם עסקאות השבחה הופכות להיות משתלמות במיוחד. רוצים נכס בארה"ב? אתם בהחלט בכיוון הנכון.

האם השקעה בארה"ב היא השקעה בטוחה?

נתחיל ונאמר שאף השקעה איננה בטוחה, גם לא בתחום הנדל"ן. אתם אומנם רוכשים נכס ויש לכם משהו ביד – אבל אם הרכישה לא נכונה – הרי שסתם תפסידו כסף או במקרה הטוב רק תחזירו את ההוצאות. אינכם מכירים את השטח והאוכלוסייה בארה"ב ובכל אזור יש חתך אחר של האוכלוסייה, רמה אחרת של אוכלוסייה, מחירי שכירות שונים, תשתיות שונות ועוד. אתם יכולים גם לקבל דירה בחינם בשכונת פשע או באזור ללא תשתיות ועבודה, להסתנוור מהמחיר הזעום ששילמתם על הדירה אבל מהר מאוד תגלו שיהיה לכם קשה למכור אותה בחזרה או להשכיר אותה וליהנות מהרווחים שלה.

בדיקת הנכס הנה קריטית:

לפני קניית נכס בארה"ב בדקו אותו היטב. שלמו 100-200 דולר לאיש מקצוע מנוסה שיבוא לבדוק ולהעריך את הנכס. לעתים רבות תרכשו דירה במחיר שנראה לכם מוזל ואז תבינו שהשיפוץ הנדרש כדי לתקן ליקויים שונים בדירה ובתשתיות שלה הופכים את ההשקעה ללא משתלמת בעליל.

בדקו את האזור בו אתם רוצים לרכוש את הנכס:

כפי שציינו – גם בדיקת האזור הנה קריטית. במידה והולכת להיבנות תחנת רכבת באזור, בית חולים, מתחם מסחרי המציע מגוון רחב של מקומות עבודה לתושבי האזור או אפילו מוסד אקדמי מתקדם – הרי שהנכס שלכם יכול להעלות את ערכו בקרוב. בדיקה של תשתיות קיימות גם ייתנו לכם מושג לגבי האבטלה במקום, שביעות הרצון של תושבי האזור ועוד.

רוצים נכס בארה"ב? צרו קשר כבר היום:

צרו עמנו קשר באתר או בטלפון כבר היום ונשמח להראות לכם נכסים בארה"ב בעלי פוטנציאל תשואה גבוה. חברת ניהול ישראלית המתמחה בשוק האמריקאי היא יתרון גדול מאוד ותאפשר לכם לתקשר בשפת האם שלכם לבירור כל הפרטים הנדרשים ועד לרכישת נכס בארה"ב ורישומו בטאבו על שמכם.

דילוג לתוכן