יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / קדמת הדרים – כפ"ס

קדמת הדרים – כפ"ס

השקעות נדלן בחול טיפים

קדמת הדרים

הכירו את פרויקט קדמת הדרים בעיר כפר סבא – אם הגעתם למסקנה שאתם מחפשים הכול במיקום אחד? חיים תוססים ורב גוניים, חוויות התפתחות לילדים שלכם, חיים שקטים אך מעניינים ומרתקים בו זמנית? זהו החלום של כולנו, לקבל את כל החבילה בשלמותה- אך כיצד עושים זאת? אנו מזמינים אתכם להצעה מפתה במיוחד- כיצד לקבל הכול, במחיר אדיב וידידותי למשתמש.

קדמת הדרים הינה פרויקט חדשני של בניין יחיד שבו ישנם שבעה קומות ו 42 דירות. סוגי הדירות הן דירות רגילות, דירות גן וכמובן פנטהאוזים מפנקים במיוחד. לפי מספר בני הבית תוכלו לבחור באפשרות המתאימה לכם ולמשפחה שלכם. נקודה חשובה לציון הינה בשכונת בניין שקטה במיוחד- אין צירים מרכזיים העוברים ליד הבניין. עובדה זו מקנה לכם שקט יקר מפז. יתרה מכך—הצירים המרכזיים של הכבישים והרכבות ממוקמים במרחק קצר מהבניין. כמו כן, חשוב לציין שאתרי תרבות, מוסדות חינוך, פארקים ואתרים רבים נוספים נמצאים בקרבת ביתכם- אינכם צריכים לנסוע מרחק גדול, הכול נמצא במרחק סביר ונוח.

אזור בניית הבניין הינו אזור שקט בשכונה רגועה שתקנה לתושביה אזור פסטורלי ונעים למחייתם ולכל מתגוררי הבניין. הבניין ממוקם ברחוב הגפן בכפר סבא- מרחק קצר מכל הערים המעניינות והמושכות במרכז- הרצליה, תל אביב, פתח תקווה וחולון. אזור שמתפתח ללא הרף, מלא באתרי תרבות, חינוך ופיתוח. מגורים באזור זה יקנו לכם מגוון אפשרויות עבודה, מוסדות חינוך מהמתקדמים והאיכותיים במדינה ואטרקציות אינסוף- הצגות, פעילויות והופעות, מסעדות רחוב ויוקרה, מרכזי מסחר וקניות וחיי חברה עשירים, לכם ולמשפחה. באזור המגורים תוכלו לבלות במגוון פארקים ירוקים ורגועים ותוכלו לבלות זמן איכות שקט ואיכותי עם המשפחה.

נוסף לרוגע ולשקט המגיעים עם הדירה אתם תתגוררו בקרב מרכזי תנועה בצירים מרכזיים ותוכלו להתנועע ברחבי הערים הסמוכות ללא קושי- לא תצטרכו להתפשר על חיי משפחה רגועים או על חיי העיר המעניינים ומרגשים. מקימיי הפרויקט הינם שריקי גרופ- יזם בעל ותק עשיר ומלא בניסיון בתחום הנדל"ן. מטרת היוזמה הינה לשים את חשיבות הדייר בראש סדר העדיפויות ולהתחשב באיכות חייו, רמת הנוחות שלו ולייצר עבורו את האפשרות הטובה ביותר לחיים פרוגרסיביים, מלאי נוחות ויעילות על מנת לתרום במידה הגבוהה ביותר לחיים יצרניים ואיכותיים.

בחרתם בשריקי גרופ- לא עשיתם טעות.  מאחוריכם עומדות שנים רבות של עשייה ויעילות, אשר מטרתן היא ליצור עסקים וחיים הנושאים את חזונם קדימה ולא מתפשרים על שביעות רצונם של כל הגורמים בתהליך- אלו הם אתם. האמינו בתהליך והיו חלק מסטטיסטיקה רחבה של דיירים מרוצים בעלי לב שקט ושבע רצון.

דילוג לתוכן