יום שני   |   3 יוני    |   

סביוני חריש

סביוני חריש

סביוני חריש – פרויקט נדלן בחריש

אחת מפנינות החן החדשות לשנת 2020 תהיה ככל הנראה פרויקט סביוני חריש. החריש המתפתחת בקצב גדילה של מאות אחוזים בשנה בכמות התושבים בה, בונה תשתיות חדשות, אזורי תעסוקה, שירותים קהילתיים, מוסדות לימוד ופרויקטים חדשים למגורים במחירים משתלמים במיוחד. אם אתם מחפשים לעבור למקום חדש, לדירה במחיר שפוי אך מבלי להתפשר על סטנדרטים גבוהים של איכות חיים זוהי ההזדמנות שלכם לפתוח את השנה החדשה, עם התחלה חדשה, בעיר חדשה הנמצאת בלב ריאות ירוקות וגישה לכבישים הראשיים.

על הפרויקט:

הפרויקט הנפלא סביוני חריש הנו פרויקט מגורים ביוזמת החברה אפריקה ישראל, אשר בוחרת בקפידה כל אחד מהפרויקטים שלה, החליטה להשקיע בהקמת פרויקטים מגורים מקסים זה בעיר החדשה חריש. הפרויקט תוכנן ועוצב על ידי אנשי מקצוע הנחשבים למובילים בתחומם ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ורמת גימור מושלמת לכל דירה, מרפסת וחניה. הפרויקט כולל מעל 380 דירות המחולקות לדירות של 3 עד 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט שם דגש על אוכלוסייה איכותית באזור חדש עם תשתיות חדשות ואיכותיות, קרבה לשירותים הקהילתיים, גישה לכביש הראשי וקרבה למרכזים מסחריים המספקים את צרכי הדיירים וכן מספקים גם מקומות עבודה נוספים לתושבי האזור. הפרויקט מחולק ל13 בניינים בני 7 או 8 קומות ומתאימים לזוגות, מבוגרים ומשפחות כאחד!

על האזור:

העיר חריש נחשבת לעיר חדשה, הממוקמת בסמוך לחדרה ופרדס חנה. קרובה מאוד לתל אביב מצד אחד וחיפה מהצד השני וכן מרחק נסיעה של רבע שעה מקיסריה וחצי שעה מכפר סבא ורעננה. העיר בעלת נגישות מהירה לכביש 6 הנחשב לכביש ראשי בישראל. כמו כן התושבים נהנים תשתיות חדשות שנבנו באזור ואינספור מתקנים חדשים שנבנו ונבנים בימים אלה כדי להמשיך לטפח ולפתח את העיר. בעיר תוכלו למצוא כבר עשרות גני ילדים המפוקחים על ידי משרד החינוך וכן מוסדות לימוד נוספים. בכניסה לעיר מתוכננת תחנת רכבת מה שיעלה את הערך של הדירות באזור. כמו כן העיר צומחת בקצב של כ-10,000 תושבים חדשים בשנה כך שתוך עשור העיר צפויה לעבור את 100 אלף התושבים.

איכות חיים בלתי מתפשרת המתאימה ל:

  • זוגות צעירים – מעל 70% מרוכשי הדירות בעיר הנם זוגות צעירים שיכולים ליהנות מדירות באזור נהדר, איכות חיים ברמה גבוהה, נגישות גבוהה לכבישים הראשיים והכול במחיר מוזר מאוד המקל על אותן זוגות למצוא דירה במחיר הגיוני יותר.
  • זוגות מבוגרים – העיר פועלת גם לטובת פעילויות, מופעים ושירותים קהילתיים לקהילה המבוגרת בעיר ולא שוכחת גם את הדור הנהדר הזה שבזכותו אנו כאן היום.
  • משפחות – עיר חדשה ומתפתחת היא תמיד הזדמנות נפלאה למשפחות. את העיר עוטפות ריאות ירוקות מכל הכיוונים, פארקים ועוד. בעיר יש גני שעשועים, מגרשי משחקים, גנים וכל מה שצריך לגדל את הילדים בראש שקט ובסביבה טובה עם אוכלוסייה טובה.
דילוג לתוכן