יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / מיסוי נדלן ברומניה – מתווכים ברומניה

מיסוי נדלן ברומניה – מתווכים ברומניה

השקעות נדלן בחול טיפים

מתווכים ברומניה – מיסוי נדלן ברומניה

שוק הנדל"ן הרומני רואה צמיחה יציבה בשנים האחרונות ובכל שנה מחירי הדיור במדינה עולים בכמה אחוזים. עבור האזרחים זה לא בהכרח טוב אך עבור המשקיעים מדובר בדבר נהדר, שכן ערך הנכס שלהם עולה. בעוד המחירים של הדירות עדיין נמוכים ויהיו כך בשנים הקרובות, לצד העלייה המתמשכת בערך הדירות בשנים הקרובות (על אף העלייה המחירים עדיין יהיו אטרקטיביים במיוחד) מי שירכוש עכשיו נכסים באזורים טובים ברומניה עשוי להרוויח הרבה מאוד כסף בשנים הבאות.

תיווך דירות באזורים כדאיים ברומניה:

לא בכל עיר או אזור ברומניה ההשקעה היא כדאית. השקעה בערים המרכזיות ברומניה תניב את התשואה הגבוהה ביותר וגם תהיה בעל סיכוי ההצלחה הגבוהים ביותר כיוון שגם צריך להשכיר את הנכס כדי להרוויח ממנו. בעוד שבכפר יהיה לכם קשה יותר להשכיר את הדירה, הרי שבאזורים טובים בעיר המשימה תהיה פשוטה יותר. כך או כך מתווכים ברומניה המכירים היטב את האזורים החמים והמבוקשים ויכולים להציע לכם מגוון הצעות אטרקטיביות להשקעה – תהיה האופציה הטובה ביותר עבורכם.

מדוע כיצד להיצמד לחברת נדל"ן מנוסה?

מיסוי נדלן ברומניה לעומת ישראל שאתם מכירים את הערים השונות, המושבים והאזורים השונים. את סוג האוכלוסייה באזורים מסוימים, המחירים הנהוגים לרכישת דירות וגובה השכירות שניתן לדרוש מהתושבים על הנכס שלכם. ברומניה לעומת זאת מדובר במגרש משחקים שאתם לא מכירים ולכן כדאי להיצמד לחברת נדל"ן מנוסה שברשותה אלפי נכסים במדינת היעד ומכירה היטב את הביורוקרטיה הכרוכה ברכישת הנכס, החובות והזכויות של האזרחים, של בעלי הדירות, החוקים והמיסוי במדינה ולא פחות חשוב – הבנקים ונותני האישורים כבר מכירים את החברה כיוון שהנה משקיעה גדולה אצלם.

הצטרפו להצלחה של חג'ג' אירופה:

חג'ג' אירופה הנה חברת נדל"ן ישראלית הפעילה במיוחד ברומניה ומחזיקה בנכסים רבים במדינה, לרבות אזורים מרכזיים ואזורי פרימיום בבוקרשט. החברה מציעה ליזמים ישראלים הזדמנויות השקעה נדירות שכדאי לקחת בטיימינג הנוכחי וליהנות מעלייה בערך הדירות בעשרות אחוזים בשנים הבאות. בין היתר תוכלו למצוא דירות למגורים, שטחים מסחריים ועוד. לפרטים נוספים וקביעת פגישה אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להיות המתווכים שלכם ברומניה.

דילוג לתוכן