יום חמישי   |   29 פברואר    |   
דף הבית / באנר ראשי / משרדים מסחריים – הטרנד הבא של ישראל

משרדים מסחריים – הטרנד הבא של ישראל

אנחנו עדים כיום לתופעה כאשר הרבה ישראלים רבים שמחפשים אפיק השקעה מניב לכספים שצברו, פונים לחפש עסקאות נדל"ן בחוץ לארץ, בארצות הברית או באירופה. הם בטוחים כי רק שם מחכה להם השפע. אנחנו כאן כדי להעביר לכם את ההמלצה של חזי חיים, מחברת פסגות נדל"ן: השקיעו בנדל"ן בארץ, בשטחי מסחר, משרדים וכדומה – משרדים מסחריים. צפויים לכם רווחים משמעותיים.

בישראל קשה מאוד למצוא היום נדל"ן במחירים הגיוניים וסבירים שניתן יהיה להרוויח באמצעותם תשואות מכובדות. מחירי הדירות שמטפסים כל הזמן אינם מאפשרים לישראלי המצוי להיכנס לעסקאות ענק שכאלה. מסיבה זו אנחנו רואים כי רבים פונים לחפש את מזלם בניכר. כלומר – הם מחפשים עסקאות נדל"ן בחו"ל. לא נידרש כאן לסוגיה של הסיכון הרב  הטמון ברכישה של נכס ב'שלט רחוק' כאשר לא נמצאים במקום ולא ממש יודעים במה המדובר. אנחנו כאן לשם מטרה אחרת לגמרי.  חזי חיים, פסגות נדלן, מציע אפשרות טובה לישראלים שרוצים להשקיע מבלי לסכן את כספם. רכישה של נכסים מסחריים!

כיום לצערנו לא ניתן לרכוש משרדים קטנים שכן כל הבניינים במרכזים המסחריים או במגדלים לא נותנים הזדמנות רכישה לאנשים נורמטיביים המחפשים השקעה מניבה. המשרדים בדרך כלל גדולים מאוד ולכן רכישת משרד מגיעה לסכומים של מיליוני שקלים.

השיטה של חזי חיים מפסגות נדל"ן היא לרכוש מתחמים גדולים במקומות האטרקטיביים והתוססים ביותר – ולחלק את הקומות למשרדים קטנים המתאימים לרוב האוכלוסייה והמקצועות החופשיים כגון עורכי דין, רואי חשבון, מפיקים ,פסיכולוגים ,אדריכלים ועוד ועוד.

בשיטה הזאת יכול המשקיע או הרוכש לשימוש אישי, לקבל הזדמנות למשרד שמותאם לו לפי גודל אותו הוא צריך. הרי שבעלי הקומות לא ייתנו לאדם לרכוש לדוגמא משרד 35 מטר ריבוע, אלא ידרשו לרכוש את כל הקומה בגודל של כמה מאות מטרים. שיטה זאת מניבה תוצאות מדהימות ומגיעה לתשואות גבוהות במיוחד.

מתחמי המשרדים מעוצבים אדריכלית וכוללים בתוכם את כל המפרט העשיר אשר לו זקוקים הרוכשים והסוחרים העתידיים, כגון שירותי מזכירות, תקשורת, אווירה וסביבת עבודה נוחה חניה מסודרת ועוד.

אבל למה כדאי לרכוש משרדים מסחריים? 

אנשים רבים מחפשים אפיקים רווחיים להשקיע בהם את כספם. מצד אחד, כולנו יודעים שנדל"ן זוהי בדרך כלל האופציה הטובה ביותר. אך הריביות שצנחו ומחירי הנדל"ן שזינקו ועדיין נמצאים בעליה מתמדת, גורמים לכך שישראלים רבים תוהים האם אכן שווה להם להשקיע את כספם בנדל"ן.

מציאות החיים הישראלית של היום אשר בה מחירי הנדל"ן נמצאים כל הזמן בעלייה מתמדת ומנגד יש לנו את הריביות שצונחות, גרמה לכך שישראלים רבים שהאמינו עד היום כי עסקאות נדל"ן אלו העסקאות הכי מניבות והכי שוות, הבינו כי יש לחשב מסלול מחדש ולא להמשיך באותה המסורת של רכישות נדל"ן כי פעמים רבות ההשקעה כמעט ולא מצליחה להחזיר את עצמה.

עסקאות הנדל"ן הטובות ביותר בשוק

שטחי המסחר בישראל, המשרדים ובתי העסק השונים מתפתחים בקצב מואץ במיוחד כאשר כמעט בכל יום מוקם לו עסק חדש וכמובן שכל אלו זקוקים למקום ממנו תתנהל הפעילות שלהם. בגלל ההתקדמות הרבה בכל תחום המסחר בו אנשים רבים מוצאים את עצמם יוצאים ממעגל העבודה כשכירים ופונים לפתוח להם עסק עצמאי הרי שהביקוש לשטחי נדל"ן הוא גבוה הרבה יותר מאי פעם.

מובן שכאשר מדובר במשרדים ובתי עסק, לרוב יהיו אלו במבנים או שטחים בשכירות, כי בית עסק חדש אינו ממהר לרכוש לעצמו נכסים בטרם יראה כי העסק מתבסס וכמובן בטרם יהיו לו המזומנים לשם כך. מסיבה זו ממליץ חזי חיים, פסגות נדלן לישראלים שרוצים להשקיע בנדל"ן, ללכת דווקא על הכיוון של רכישת משרדים מסחריים ונכסים מסחריים. הרווחים הצפויים להתקבל מההשקעות הללו יחזירו את עצמם מהר מאוד.

למה זה כדאי לנו?

חזי חיים מסביר כי כיום דווקא שוק המשרדים ושטחי המסחר זהו השוק המשתלם ביותר ודווקא שם הכי כדאי להשקיע. היות ומחירי הנכסים הללו עולים כל הזמן ומנגד קיים ביקוש גובר והולך של שטחי מסחר עבור בתי עסק ומשרדים שנפתחים כל הזמן. העסקים בישראל נמצאים בתנופה כאשר יזמים רבים פותחים בתי עסק עצמאיים או משרדים ולשם כך הם כמובן זקוקים למקום. אם תשקיעו בנכסים כאלה במקומות אטרקטיביים ומבוקשים, קיים סיכוי טוב שתמצאו לכם מהר מאוד בעלי עסקים שירצו לשכור את הנכס שלכם וכך תתחילו מהר להרוויח…

לאתר החברה: http://izenberg1.s183.upress.link/

דילוג לתוכן