יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / מגדלי אחד העם – חדרה

מגדלי אחד העם – חדרה

השקעות נדלן בחול טיפים

מגדלי אחד העם – חדרה היא אחת הערים הגדולות והמפותחות בישראל, הן מבחינה תרבותית, הן מבחינת תשתיות וכמובן מבחינת טבע מופלא הכולל חופי רחצה מרהיבים, הרים ירוקים, פארקים ועוד. מגדלי אחד העם בחדרה הינו פרויקט יוקרתי המונה 3 מגדלים המכילים עשרות דירות מרהיבות, באזור נחשב ומרכזי במרחק מספר דקות הליכה בכניסה והיציאה מהעיר. מלבד המיקום המנצח הרי שגם איכות הדירות, הבניינים ואיכות החיים במקום הנם בלתי מתפשרים.

על הפרויקט – מגדלי אחד העם:

אם אתם מחפשים איכות חיים ובאזור טוב כדאי לכם לקחת ברצינות את פרויקט מגדלי אחד העם בחדרה. הפרויקט כולל 3 מגדלי יוקרה וסך של 224 דירות. הדירות מתחלקות בין 3 ל5 חדרים והביקוש לדירות הולך וגובר כאשר כבר דירות רבות נרכשו בפרויקט. הכניסה הראשונה צפויה להיות בספטמבר 2020 כאשר הכניסה השנייה היא ב2021. כל בניין כולל לובי מפואר ויוקרתי, חניון תת קרקעי עם כל התשתיות והאבזור הנדרשים לבטיחות, דירה עם מפרט עשיר ו3 מעליות בכל בניין כאשר אחת מהן תפעל במתכונת שבת. לכל דירה יש מחסן צמוד וכל בניין כולל מועדון גדול לכלל דיירי הבניין כולל מיזוג כמובן.

על הדירות בפרויקט:

בפרויקט תוכלו למצוא דירות של 3 עד 5 חדרים, בגדלים שונים ובבניינים שבין 18 ל22 קומות. הדירות מאובזרות היטב ושמות דגש על חוויית שימוש ברמה הגבוהה ביותר, ביטחון ואיכות חיים. תוכלו ליהנות מריצוף פורצלן מרצפות 60 על 60, ריצוף מיוחד בחדרי הרחצה למניעת החלקה, דלת ביטחון בכניסה לבית, ממ"ד בכל דירה כולל דלת הדף. מרפסת שמש עם ויטרינה נפלאה ליציאה למרפסת. תריסי גלילה חשמליים (למעט בחדר הביטחון), דלתות איכותיות לכל חדר בבית בצבע בבחירה אישית. דוד חשמלי גדול של 150 ליטר. אסלות עם מיכל הדחה פנימי מראה מהודר ויוקרתי. מטבח מאובזר עם ארונות עליונים ותחתונים, כיור, משטח העבודה הוא שיש אבן קיסר, הכנה לנקודת תלת פאזי. לכל דירה יש אינטרקום טלוויזיה במעגל סגור בכניסה לבית, אינטרקום רגיל בחדר השינה של ההורים נקודות חיבור של חשמל, טלפון וטלוויזיה בכל חדר.

המיקום:

אם יש משהו שבאמת נותן חותמת על הפרויקט הנהדר הזה הוא המיקום הנפלא שלו. מלבד העובדה שהעיר חדרה נחשבת לעיר עם איכות חיים טובה מאוד וממוקמת באזור טוב ויפה, הדירות גם משקיפות על כל העיר ועל הפארקים הירוקים. כמו כן הפרויקט ממוקם בסמוך למרכז קניות, בתי ספר, גנים, בתי קפה, בית כנסת, קנטרי קלאב ופארקים ירוקים.

דילוג לתוכן