שבת   |   13 יולי    |   
דף הבית / לידים של משקיעים כשירים

לידים של משקיעים כשירים

כיצד לגייס לידים של משקיעים כשירים?

הדרך שבה אתם מגיעים למשקיעים שלכם (ובפרט, משקיעים כשירים) דורשת תכנון מעמיק ושיקולים אסטרטגיים. בעת הגדרת דרכי השיווק של מוצר ההשקעה שלכם, עומדות לרשותכם אסטרטגיות שיווק רבות ושונות. בידיים הנכונות, אסטרטגיות השיווק הללו יכולות להדביק את היעדים שלכם ואף הרבה יותר מכך.

לידים של משקיעים כשירים

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר:

  כשזה נאמר, אחד היעדים המאתגרים ביותר בשיווק הוא למשוך אליכם לידים של משקיעים כשירים. אחרי הכול, אם הם לא יודעים על מוצרי ההשקעה הנפלאים שאתם מציעים להם – איך יוכלו להשקיע בהם? התשובה: באמצעות מגוון רחב  וממוקד של אסטרטגיות שיווק ייחודיות שכל מטרתן היא לקשר ביניכם לבין  המשקיעים הכשירים.

  לידים של משקיעים כשירים בישראל

  משקיעים כשירים ('משקיעים מתוחכמים' או 'משקיעים מסווגים', 'חדי קרן', 'אנג'לים' – You name it) הינם משקיעים המחזיקים בסכום השקעה נזיל וגבוה במיוחד.

  בישראל, משקיע כשיר עונה להגדרה המחמיאה כאשר ברשותו נכסים נזילים בשווי 1.8 מיליון ש"ח במזומנים, פיקדונות, ניירות ערך או נכסים פיננסיים, וכן כאשר הוא מציג הכנסה שנתית בגובה 1.2 מיליון ש"ח או לחילופין הכנסה משפחתית בגובה של 1.8 מיליון ש"ח בשנה.

  משקיעים כשירים הם קהל יעד יוצא דופן בנוף הלידים. קהל יעד המתאים עבור מוצרי השקעה ייחודיים ובלעדיים עבורם. אבל איך אתם מאתרים ומטרגטים את קהל היעד הזה? ניתן כמובן לקיים אירועים בלעדיים לגיוס משקיעים כשירים, מפגשי נטוורקינג, להשתמש בקשרים עם לקוחות קיימים בכדי למשוך משקיעים כשירים,  לא חסרות דרכים להגיע אל קהל היעד המצומצם והכל כך מבוקש הזה.

  אך הדרך להשגת לידים של משקיעים כשירים הופכת קלה יותר כאשר משתמשים בשירותיה של חברת לידים.

  רשימת לידים של משקיעים כשירים

  חברה העוסקת באספקת לידים מחזיקה ברשימות של משקיעים כשירים המפולחות לפי סגמנט ההשקעה המועדף על אנשי הקשר הנמצאים ברשימות הללו (השקעות נדל"ן, השקעות בשוק ההון, השקעות בסטראט-אפים וכו').

  מדובר ברשימות לידים של משקיעים כשירים שנאספו עם השנים וממשיכות להתעדכן באופן שוטף עם עוד ועוד אנשי קשר אשר השאירו פרטים בקמפיינים דיגיטליים עבור עסקאות להשקעה מאותו הסוג של מוצרי ההשקעה שלכם. עוד ברשימות הללו, ניתן למצוא מידע על היסטוריית ההשקעות של אנשי הקשר, כתובות מייל, מספרי טלפון, כתובת מגורים ועוד מידע נוסף שיסייע לכם להגיע אל המשקיעים הכשירים המתאימים ביותר להשקעות אותן החברה שלכם מציעה.

  חשוב לזכור כי חברות להשקעה אשר משאירות בערפל שיתוף מידע חיוני למשקיעים דוגמת היקף ההשקעות אותן הן מנהלות, כמות הלקוחות שלהן, ועוד שלל פרמטרים המעניקים שקיפות לקהל המשקיעים הקיים והפוטנציאלי – יאבדו מחץ רב מול חברות פתוחות ושקופות בתחרות על גיוס של משקיעים כשירים.

  רשימות לידים: מעודכנות וחוקיות

  כאשר אתם יוצרים שיתוף פעולה עם חברת לידים המספקת רשימת לידים של משקיעים כשירים, ודאו כי המידע הניתן לכם אכן מהימן ורשימות אנשי הקשר מעודכנות, אך לא פחות חשוב מכך, שהמידע על אנשי הקשר נאסף באופן שיושב בקנה מידה אחד עם החוק.

  עפ"י סקרים והערכות אחרונות, מסתובבים להם בישראל עשרות אלפי משקיעים העומדים בקריטריונים הנדרשים עבור הטייטל 'משקיע כשיר', והם רשאים להשתתף בהשקעות אשר אינן פתוחות לציבור הרחב. עם החברה הנכונה שתגיש לכם לידים של משקיעים כשירים תוכלו להגדיל את הרווחים שלכם ולהציע עבורם את ההשקעות המתאימות ביותר לשני הצדדים.

  לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר:

   מאמרים נוספים

   דילוג לתוכן