יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / לידים לתיקי השקעות

לידים לתיקי השקעות

לידים לתיקי השקעות

מנהלי תיקי השקעות אינם יכולים יותר להסתמך אך ורק על אסטרטגיית "פה לאוזן" בכדי לגייס לקוחות חדשים • העולם הדיגיטלי שבו אנו חיים מבקש מכם לעשות את ההתאמות הנדרשות שיסייעו לכם לצמוח ולהרחיב את מעגל הלקוחות • לשם כך, עליכם להתמסר לשירותיה של חברת שיווק דיגיטלי   

 

קבלו הצעת מחיר ללידים איכותיים מכתבות תוכן:

   

  לידים להשקעות זהו תחום רחב ומגוון המסתעף לכמה ענפים שונים. בין הבולטים בהם, זהו ענף לידים לתיקי השקעות. עבור הלקוחות, אין יותר נוח מאשר העובדה שיש עם מי לדבר בצד השני באשר לניהול תיק ההשקעות שלהם. עבור מנהלי תיקי השקעות, אין יותר מתסכל מאשר העובדה שאין כל כך עם מי לדבר. שכן התחרות גדולה מאי פעם וגיוס לקוחות חדשים נהייתה למשימה מאתגרת, אחת שהפתרון בשבילה כבר איננו טמון באסטרטגיית "פה לאוזן" הישנה והטובה.

  אם הנכם בעלי רישיון ניהול תיק השקעות אתם בשאיפה למשוך אליכם כמה שיותר לקוחות חדשים שישימו בידיכם את תיק ההשקעות שלהם. מנגד, אתם גם חווים על בשרכם את הקושי בהרחבת מעגל הלקוחות במציאות שבה השווקים בישראל וברחבי העולם סובלים מאי יציבות. אתם גם בוודאי מודעים לכך שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם מסתובבים ברשת האינטרנט בהמוניהם, ויש לכם את האפשרות למשוך אותם אליכם באמצעות שיווק דיגיטלי חכם. אחד המייצר עבורכם דרכים רבות לגיוס לקוחות חדשים ולהגדלת ההכנסות שלכם.

  כאן בדיוק נכנס לפעולה הקסם של חברה מומחית לשיווק דיגיטלי.

  לידים לתיקי השקעות באמצעות שיווק דיגיטלי

  חברת שיווק דיגיטלי פותחת עבורכם דלת רחבה דרכה יכולים לקוחות פוטנציאליים להיכנס ולמצוא אתכם. איך בדיוק? באמצעות בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת באופן אישי לקהל היעד אותו אתם מחפשים. עם תכנים ממוקדים המכילים את המסר האידיאלי שבכוחו לשכנע את המשקיעים כי אתם הדמות הסמכותית והמובילה בתחום, ואתם אלו שיכולים להפיק את המיטב מתיק ההשקעות שלהם.

  יחד עם זאת, שיווק דיגיטלי במטרה לייצר לידים לתיקי השקעות איננו מתחיל ונגמר רק בהגעה לכמה שיותר אנשים. כדי שבאמת תוכלו לבדל אתכם מן המתחרים שלכם, צריך להשחיז את המותג שלכם, לטרגט את קהל היעד הנכון ביותר, לחדד את המסר שלכם בכל הערוצים הדיגיטליים הקיימים ולהעביר אותו ברחבי הרשת עם מילות המפתח הנכונות. כך הלקוחות הפוטנציאליים אותם אתם מחפשים – יצליחו למצוא אתכם בקלות.

   

  קבלו הצעת מחיר ללידים איכותיים מכתבות תוכן:

    

    

   חברה לשיווק דיגיטלי תספק עבורכם לידים לכל סוגי ההשקעות:

   ⦁        לידים להשקעות נדל"ן בישראל

   ⦁        לידים להשקעות נדל"ן בחו"ל

   ⦁        לידים למסחר עצמאי

   ⦁        לידים לפתיחת תיק השקעות

   ⦁        לידים לניהול תיקי השקעות

   ⦁        לידים להשקעות אלטרנטיביות

   ⦁        לידים לביטוחים

   ⦁        לידים לקופות גמל להשקעה

   ⦁        לידים לגמל וקרנות השתלמות

   ⦁        לידים לתיקון 190

   ⦁        לידים לפורקס

    

    

   רכישת לידים למנהלי תיקי השקעות

   בתוך עולם השיווק הדיגיטלי עומד לרשותכם אמצעי נוסף אשר מספקות עבורכם חברות רבות בתחום: ושמו בישראל הינו רכישת לידים לתיקי השקעות. מדובר באלטרנטיבה שבשנים האחרונות מככבת בעולם ההשקעות העצום בגודלו ובהיקף המתחרים שבו. רכישת לידים כבר הפכה לעניין שבשגרה, לבטח בתחום שדורש מכם לאמץ אסטרטגיות חדשניות לגיוס לקוחות חדשים במציאות שבה השיווק הדיגיטלי הוא זו שנותן את הטון.

   שימו לב: ברחבי הרשת קיימים מאגרי מידע בלתי חוקיים ובלתי מפוקחים של משקיעים פוטנציאליים (לכאורה). מאגרים מסוגים אלו עלולים להפיל אתכם לסיטואציה עכורה שבה אתם תיאלצו להתמודד במאבקים משפטיים, ואף עלולים להוביל לכך שהמשקיעים הקיימים והפוטנציאליים שלכם ימצאו את השם שלכם ב"פסק דין" לאחר חיפוש קצר בגוגל. בשל כך, עליכם להקפיד כי הלידים לתיקי השקעות אותם אתם רוכשים אכן מגיעים ממאגרים חוקיים של משקיעים ומשקיעות בישראל.

   בחרו בשירותיה של חברה מומחית אשר יכולה להעניק לכם אך ורק לידים איכותיים (וחוקיים). בנוגע למודל התמחור של רכישת לידים, קיימים משתנים רבים המשפיעים על עלותם של הלידים. אלו יכולים לנוע בטווח מחירים המתחיל בעשרות שקלים ואף יכול להגיע גם עד מאות שקלים. הכול תלוי בטיבו של הליד ובמסע הדיגיטלי אותו עבר עד שהפך לליד חם ובשל עבורכם.

   כדי לקבל לקוחות חדשים, אתם צריכים למלא את היומן בפגישות. כדי לקבוע פגישות, אתם צריכים לידים לתיקי השקעות. לחברה מומחית לשיווק דיגיטלי יש את הידע והניסיון שיסייעו לכם לתפוס ברשת בדיוק את הלקוחות שיתאימו לכם כמו כפפה ליד. הלקוחות האיכותיים ביותר שמתאימים ללבל שלכם – אלו שאתם באמת רוצים להעניק להם מזמנכם ולנהל את ההשקעות עבורם.

    

   מאמרים נוספים

   דילוג לתוכן