יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / לידים לבתי השקעות

לידים לבתי השקעות

לידים לבתי השקעות

אז לאחר מאמצים כבירים, עבודה מסביב לשעון והשקעת כספים רבים בניתם מודל השקעה שימשוך אליכם את המשקיעים הגדולים • אך אלו אינם מצליחים למצוא אתכם למרות שיש ביכולתכם למנף את התשואות שלהם לגבהים חדשים • איך ניתן לייצר לידים לבתי השקעות במציאות של ימינו? מיד תגלו    

יצירת לידים להשקעות היא נשמת אפו של כל עסק וכל יועץ השקעות הפועל בתחום. בין אם מדובר בהשקעות נדל"ן, השקעות אלטרנטיביות, קרנות השקעות פרטיות, השקעות ESG, קופות גמל להשקעה, תיק טכנולוגיות וחדשנות, תיק מדדים, תיק מניות דיבידנד, קרנות נאמנות – בתי השקעות והנפשות הפועלים בתחום זקוקים לתזרים קבוע של לקוחות חדשים, להרחיב את מעגל המשקיעים הקיימים ולהעלות בחכה לידים איכותיים. משקיעים אשר מחפשים את הדמות הסמכותית שתנהל את ההשקעות שלהם בצורה הפורה ביותר בהתאם לסטטוס הפיננסי שלהם, רמת הסיכון המתאימה והיעדים הפיננסיים שלהם בהווה ובעתיד. או במילים אחרות: לידים עם כוונת השקעה אמיתית.

 

קבלו הצעת מחיר ללידים איכותיים מכתבות תוכן:

   

  ואמנם, להשיג לידים עבור בתי השקעות זהו לא דבר של מה בכך. כאן יועצי ההשקעות צריכים לדעת גם מה לא לעשות באותה מידה שהם צריכים לדעת מה כן לעשות. ומה שאסור לעשות זה לפעול מתוך הלחץ של סגירת עסקאות. לבטח כאשר המתחרים שלכם משתמשים באסטרטגיות החדשות לגיוס לידים (ותהיו בטוחים שרבים מהם עושית זאת נכון), ועל אחת פי כמה באקלים הכלכלי הנוכחי המאופיין באינפלציה חונקת, ריביות גבוהות, תנודות תכופות בשווקים ואובר בררנות לצד סקפטיות של משקיעים פוטנציאליים.

  לכן, גיוס לידים להשקעות זהו תהליך עדין שצריך להתבצע בצורה חכמה. אמרנו עדין וחכם, אמרנו אסטרטגיה של חברת שיווק דיגיטלי מומחית.

  שיווק חכם לגיוס המשקיעים הנכונים

  אם בתור יועצי השקעות אתם משתמשים באסטרטגיות שיווק לא נכונות על מנת לגייס לקוחות חדשים – כמו פניות מרובות ללידים קרים, שיווק לקהל יעד שגוי, "הספאמות" של לידים פוטנציאליים ובזבוז זמן ומשאבים יקרים על אסטרטגיות מיושנות – היעדים שלכם לא יושגו ואף המוניטין שלכם בתחום יוכתם.

  כשזה נאמר, בכדי להגיע אל הלידים הטובים והנכונים עבורכם יש לבצע חקר שוק מעמיק, להפגין נוכחות במגוון ערוצים דיגיטליים (פייסבוק/אינסטגרם/לינקדאין/טיק-טוק/גוגל אדס/טאבולה ואאוטבריין/ניוזלטרים/ווטסאפ/כתבות יח"צ/קידום אורגני) וליצור משפך שיווקי חכם במיוחד המפלח את קהל היעד לפי היבטים דמוגרפים, גיאוגרפים, פסיכולוגים, פיננסים וכן הלאה.

  עליכם לבדל את עצמכם מן המתחרים עם תוכן חדשני המכיל את המסרים הנכונים שיודעים לפרוט על המיתרים הנכונים של קהל היעד. זוהי הדרך הראשונה שעליכם ללכת בה בכדי להגיע אל משקיעים חדשים ולאחוזי סגירת עסקאות גבוהים יותר.

   

  קבלו הצעת מחיר ללידים איכותיים מכתבות תוכן:

    

   לידים לבתי השקעות

   רכישת לידים לבתי השקעות

   הדרך השנייה והלא פחות חשובה היא רכישת לידים להשקעות. מדובר באלטרנטיבה חכמה, מהירה וחסכונית. אך מעבר לכך, מדובר במודל שבשנים האחרונות הפך שימושי ביותר בתחום ההשקעות הכה תחרותי ומשרת יועצי ובתי השקעות רבים בישראל אשר מצליחים למשוך אליהם לידים איכותיים ממאגרים רבים וטובים שמסתובבים ברשת האינטרנט.

   חברת לידים מומחית מספקת לידים לבתי השקעות במגוון רחב של תחומים

   • לידים לבתי השקעות
   • לידים להשקעות נדל"ן בישראל
   • לידים להשקעות נדל"ן בחו"ל
   • לידים למסחר עצמאי
   • לידים לפתיחת תיק השקעות
   • לידים לניהול תיקי השקעות
   • לידים להשקעות אלטרנטיביות
   • לידים לביטוחים
   • לידים לקופות גמל להשקעה
   • לידים לגמל וקרנות השתלמות
   • לידים לתיקון 190
   • לידים לפורקס

   לידים לבתי השקעות לידים חמים ואיכותיים (וחוקיים)

   כאן יהיה ראוי לציין שברחבי הרשת מסתובבים להם גם מאגרי לידים בלתי חוקיים ובלתי מפוקחים. כאלו שעלולים לסבך אתכם משפטית ולהעמיד את השם הטוב שלכם בסיכון. לפיכך, לצד הרצון לפתוח את הברז לזרימה גבוהה של לידים איכותיים, חשוב לוודא כי הלידים להשקעות אותם אתם רוכשים אכן מגיעים ממאגר חוקי ומפוקח.

   חברת שיווק דיגיטלי מומחית יכולה לספק עבורכם לידים חמים בטווח מחירים שנע בין עשרות לבין מאות שקלים – הכול תלוי בטיבו של הליד (משקיע פרטי/משקיע כשיר), תחום ההשקעות וכן במסע הדיגיטלי אותו הוא עבר עד היותו ליד איכותי מן המניין. כך יזרמו אליכם באופן קבוע לידים חמים, לידים איכותיים, לידים שלא יבזבזו מזמנכם ויעניקו תמורה מלאה להשקעה שלכם. התקדמו לשירותיה של חברת שיווק דיגיטלי ותישארו תמיד מספר צעדים לפני המתחרים שלכם.

    

   קבלו הצעת מחיר ללידים איכותיים מכתבות תוכן:

     

    מאמרים נוספים

    דילוג לתוכן