יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / כיצד להשקיע בנדל"ן במרחק 10,000 ק"מ ממך ללא דאגות

כיצד להשקיע בנדל"ן במרחק 10,000 ק"מ ממך ללא דאגות

המרחק מכל דבר שאכפת לך וחשוב לך מהווה מקור לחרדה. בין אם זה אדם אהוב, עבודה, או סתם משהו שאתה מרגיש את הצורך להיות מעורב בו. טבע האדם הוא שיש בו הכרח תמיד להיות שם. אנחנו רוצים להיות נוכחים כדי לוודא שהכל בסדר.

לכן, זה לא מפתיע כי משקיעי נדל"ן רבים מרגישים אי נוחות בהשקעה מעבר לים. לפיכך, אם המשקיעים באמת רוצים להצליח בעסק הזה ולהחזיק לטווח הארוך הם צריכים להסתכל מחוץ לאזור הנוחות שלהם ולהתנהל על פי הכללים של העסק שהם בחרו להיות.

מצב שוק הנדל"ן אשר נמצא לידך לא תמיד יהיה ב"אקלים" הטוב ביותר להשקיע בו. אתה עשוי לגלות כי יש אלפי קילומטרים שוק נדל"ן אחר המספק סיבות כלכליות הנותנות לך יתרון השקעה גדול יותר. לדוגמה, מחירי הנכסים בפועל במקומות אחרים עשויים להיות נמוכים בהרבה מהשוק שבו אתה נמצא כעת, דבר שיסייע לך להגדיל את היקף תיק ההשקעות שלך במהירות רבה יותר ככל שתתמקד בשווקים אחרים.

אבל איך אתה יכול להתגבר על החרדה הנובעת בהשקעה בשווקים רחוקים ממך? הנה התשובות:

1. חזק את עצמך עם ידע.

אחת ההגנות הגדולות ביותר נגד החרדה היא הידע. ידע זה כוח.

אם אתה חושש להשקיע בשוק אחר (במיוחד אחד רחוק), תתחיל ללמוד עליו, לחקוֹר, צור קשרים עם משקיעים אחרים שנמצאים שם ותלמד מהם את תנאי השוק. יש משאבים גדולים לכך במדיה וברשתות החברתיות.

הסתכל על הנתונים של השוק, כגון צמיחה של אוכלוסין, גידול בתעשייה, גיוון בתעשייה, נתוני השכירות, ערך הנכסים, מחירי המכירה, נתונים לגבי ביצועי שוק בעבר ומגמות. זה יעזור לך להעריך היכן השוק עומד והאם ישנה יציבות.

עבור משקיע נדל"ן פסיבי, אתה רוצה את השווקים המקוטלגים – אמין ויציב. אלה לא שווקים שאתה צריך לדאוג מחילופי שלטון פתאומיות או רגולציה לא יציבה וכדו'. רק צמיחה יציבה ואמינה.

2. התחבר עם חברה הנכונה המספקת מכלול שירותים.

המפתח לשקט נפשי כאשר משקיעים בשוק הנדל"ן מרחוק היא שותפות עם החברה הנכונה. זה לא קל כמו שזה נשמע. אתה צריך "בית" שיתן לך מענה לכל צורך שיתעורר ולא תתרוצץ מספק שירות אחד לשני. אנחנו נותנים את השירות הזה עבור משקיעים המעוניינים בנכסים בארה"ב.

אם אתה באמת רוצה שקט נפשי, אתה צריך להשקיע את האנשים הנכונים. אנשים אשר יספקו לך שירות מעולה, ניסיון, ומיומנות – לא רק לנהל עבורך אלא שגם תוכל להגדיל איתם את ההשקעות שלך.

3. יחסי עבודה עם ערך מוסף.

לאחר שזיהית חברה נכונה שאתה בוטח לעבוד איתם, אתה צריך לשמר ולטפח את מערכת היחסים. עליך לוודא כי אתה באמת בתקשורת עם צוות ניהול הנכס שלך והאדם הספציפי שמטפל בנכס שלך ולא דרך גורם שלישי

אם אתה חולק עם השותפים שלך את התכנון האסטרטגי שלך, הם יוכלו לעזור לך טוב יותר לזהות את המאפיינים הנכונים שיתאימו לתיק ההשקעות שלך.

4. קבל את חוסר השליטה שלך.

לבסוף, אתה צריך לקבל את זה בתור משקיע נדל"ן – לא תהיה לך שליטה על כל הפרטים הקטנים. בזמן שאתה עובד על תכנון האסטרטגיות שלך, פעולות היום יום פשוט לא תמיד תלויות בך, וזה בסדר.

אתה לא צריך לדעת הכל ואתה לא צריך לעשות הכל. ברגע שאתה מקבל את זה שאתה לא צריך לשלוט או לטפל בכל דבר, כי אתה לא חיוני, אתה תחווה שהשקעה בתחום הנדל"ן הרבה פחות מלחיצה.

הרשה לעצמך להירגע. אם אתה יסודי ואחראי בבדיקות שעשית על השותפים שלך להצלחה, יהיה לך  מעט מאוד לדאוג בשוטף. אל תיתן לפחד לשתק אותך ולהחזיק אותך רחוק מן ההזדמנויות שיכולות להיות שלך ולדאוג להכנסה פסיבית קבוע לך ולבני משפחתך.

 

בהצלחה!!!

עמי תורג'מן, אופק נדלנ"י – Horizon Realty

http://www.horizonrealty.co.il/

www.facebook.com/RealEstateHorizon

דילוג לתוכן