יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / השדרה הירוקה – בת ים

השדרה הירוקה – בת ים

השקעות נדלן בחול טיפים

הכירו את פרויקט השדרה הירוקה ידוע כי תחום הנדל"ן כיום מאוד רווי בהרבה חברות ויזמים אשר מנסים למקדם רווחים ולמקסם את הפוטנציאל המירבי בהשקעה שלהן. לעומת יש חברות המעוניינות לספק ללקוחותיהם את חווית המגורים הטובה ביותר בהתחשב בפרמטרים מסוימים כמו מיקום, איכות הבנייה העיצוב וכו'. דוגמא לחברה כזו היא מגדלי שרונים ששמים לעצמם כמטרה להיות בין הטובים בתחום ולספק ללקוחותיהם את החוויה הביתית הטובה והכדאית ביותר.

חברת מגדלי שרונה הינה שותפות בין מוטי קופרלי ואריה בר- שני יזמים בעלי חזון לספק לתושבי המדינה את האפשרות לרכוש דירה כדאית, מעוצבת, מודרנית, ומתוכננת תוך השקעת מחשבה על הרוגע, הפונקציונליות והפרקטיות שבחיי היום יום של האנשים. שני היזמים אינם זרים לעבודה למען הציבור תוך שימוש ביצירתיות, חזון ורוח יזמות פורצת גבולות על מנת להשקיע בפרויקט חדש, רענן ומקורי.

הפרויקט מציע לכם רכישת דירה באחד מארבעת הבניינים היפהפיים באזורים שונים ברחבי הארץ, לדוגמת תל אביב וחולון. בכל בניין תוכלו לבחור בדירות עם מספר חדשים משתנים, החל משלושה חדרים עד שישה חדרים, שזהו הפנטהאוז בקומה העליונה. האתר שבו נבנו המגדלים נבחר בקפידה על מנת שהדייר ייהנה מכל מה שיש לעיר להציע ובו בזאת להנות משכונה קטנה ושקטה עם קהילה קרובה וצמודה של אנשים.

כל אתר ממקומם ליד צירי תנועה מרכזיים המאפשרים לדיירים להנות מהשקט והשלווה שהקהילה בשכונה מספקת ובאותה מידה להיות קרוב לאטרקציות, לעבודה ולבתי הספר ופעילויות לילדים במידה ויש. בדירות נמצא אלמנטים שהם תוצר תכנון חכם כמו אפשרות להתקנת מערכת קולנוע, ריצוף אנטי החלקה בחדר הרחצה, תריס חשמלי כמעט בכל חדר, סט אפ למיזוג מרכזי בבית. נוסף לכך, רוכשי הדירה ייהנו מחניון תת קרקעי, לובי כניסה מהמם, שלושה מעליות ומועדון דיירים נוח וביתי.

מחוץ לבניין תוכלו להנות מטיילת קטנה ומופלאה לצד הבניינים, ירוקה, מטופחת ונהדרת. לא סתם הפרויקט נקרא "השדרה הירוקה". בשדרה תהנו מצמחיה פורחת, ספסלים, פינות משחק ושבילי הליכה. תוכלו להנות מאוטופיה קטנה ואינטימית לצד העיר העמוסה והסואנת ולהנות מהחוויה המלאה של עיצוב חכם ולאלגנטי לצד התחשבות מלאה בכל מה שאדם צריך.

השדרה הירוקה מאפשרת לכם ללכת על החלום שלכם ולרכוש דירה משפחתית כמו שתמיד רציתם שבה יש את כל המרכיבים ליצירת דירה נוחה, פרקטית, בטוחה ומוגנת לגידול משפחתכם באושר ושקט נפשי. קשה להתעלות על העיצוב האומנותי, הביצועים החדים, ההשקעה והמחשבה שנכנסה לתוך הפרויקט המופלא הזה. כל שנשאר לכם לעשות הוא להיכנס לדירה, ולהרגיש בבית!

דילוג לתוכן