יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / הכרמל הירוק – חיפה

הכרמל הירוק – חיפה

השקעות נדלן בחול טיפים

הכירו את פרויקט הכרמל הירוק בעיר חיפה – הרי מהי בירת הצפון? כולנו יודעים שזוהי חיפה. אחת מהערים המתפתחות ביותר במדינה, ובמהירות. הצפון הירוק, הטבעי, היפה, והנחשק- איזו דרך נפלאה יותר קיימת למשפחה בתחילת דרכה מאשר להתגורר באחת הערים היפות והעשירות ביותר בצפון? ערים המכילות בתוכן הזדמנויות נפלאות לקריירות משגשות, חיי חברה עשירים וחזקים והמקומות נפלאים ביותר למשפחה בתחילת דרכה או משפחה אשר יודעת מה טוב עבורה. האזור הינו אידאלי בכדי להנות משלל אפשרויות כמו חינוך איכותי לילדים, אפשרויות בידור ותרבות וכמובן בילוי לשעות הפנאי לכל המשפחה.

פרוייקט הכרמל הירוק הינו פרויקט אשר דוהר לכיוון של חיי משפחה נפלאים באזור מגורים שקט ועשיר בטבע ירוק המקנה שקט ורוגע לצד חיי עסקים ועשייה באזורה הצפוני והיפה של מדינת ישראל. מגורים באזור זה יקנו לכם גישה מהירה לאוניברסיטת חיפה, הטכניון ומגוון אזורי בילוי, תרבות ופנאי. שלא לציין את האזור השקט בעל יתרון אינספור בכדי להירגע ולנוח לאחר יום ארוך ומפרך- זהו המקום לו תרצו לקרוא בית. אזור שקט המרענן אתכם ראוי, מידי יום ביומו.

הפרויקט מנוהל על ידי סלע בינוי- חברת בעל שם חזר ומוניטין גבוה במיוחד בתחום הנדל"ן. החברה הינה חברת ייזמות ופרוייקטים יוקרתיים. היא פועלת על מנת להקנות לתושבי המדינה מגורים איכותיים ברמה גבוהה. בעזרת סלע בינוי הדיירים לא צריכים להתפשר על דבר- הם מקבלים את הטוב מכל העולמות. חברה הפועלת לטובתם ומחשבת כל בעיה או עיכוב אפשרי באופן מיידי בעזרת ניסיון של שנים, התחשבות ויצירתיות.

הכרמל הירוק מציע שני ביניינים למכירה, עשרה קומות, ושלושים ושמונה דירות סך הכל. הדירות המוצעות הינן דירות רגילות של חמישה חדרים, דירות גן ודירות דופלקס חמישה וחצי חדרים. הדירות ממוקמות במיקום אטרקטיבי במיוחד- רחוק מהרעש של העיר אך עדיין קרוב לכל האזורים שוקקי החיים וכל מה שיש לאזור להציע. בדירה ישנם מספר פלוסים שלא כדאי לפספס: דלתות כניסה ופנים מעוצבות, לובי ראשי מלא פאר ומחסן וחניה פרטית לכל דירה.

אם תמיד רציתם לגור בעיר שוקקת חיים אך כזו שאינה עמוסה יתר על המידה- חיפה היא העיר עבורכם. במשך שנים חיפה הייתה ידועה בתור עיר הבירה של הצפון ועל כן היא מספקת את השילוב המושלם בין חיים בצפון המרגיע, השלוו ומלא ביופי ושקט לבין המרכז הסואן, מלא באפשרויות וריגושים. זהו המקום המושלם לבחור בו בכדי לגדל את המשפחה ולהנות משלל האטרקציות שיש לאזור להציע.

דילוג לתוכן