יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / השקעה בארה"ב? הכירו את החברה שמשקיעה יחד אתכם במסלול קבוצתי

השקעה בארה"ב? הכירו את החברה שמשקיעה יחד אתכם במסלול קבוצתי

חברת R&M שהוקמה ע"י שני יוצאי יחידות מובחרות וגייסה עשרות מיליוני דולרים עבור פרויקטים של נדל"ן ברחבי העולם מציעה למשקיעים מסלול קבוצתי חדש בו היא משקיעה באותם התנאים של הלקוחות. המודל: קבוצה של עד 30 משתתפים שמשקיעים בכ-20 נכסים נבחרים במטרה לפזר את הסיכונים. המשקיעים, נהנים מהכנסה שוטפת מהנכסים המושכרים ומנזילות מלאה המאפשרת יציאה בכל שלב ובהשקעה מינימלית של 50,000$ בלבד.

חוששים "לשים את כל הביצים בסל אחד"? חברת ההשקעות R&M הישראלית שזוכה להצלחה אדירה בשנים האחרונות השיקה מסלול השקעות חדש ו"קבוצתי" במהלכו קבוצה של 30 משקיעים רוכשים כ-20 נכסים נבחרים בארה"ב ומתחלקים ברווחים. החברה הודיעה שתשקיע מכספה בכל הפרויקטים באותם התנאים של משקיעיה.

חברת R&M הוקמה ע"י מתן פרטמן ורן הראל, יוצאי יחידות מובחרות ומייסדי מועדון הנדל"ן באוניברסיטת ת"א ומעסיקה צוות של רואי חשבון, עורכי דין, יועצי השקעות ואנליסטים. במסגרת העסקה, מומחי החברה יאתרו ויבחנו מגוון נכסים מתאימים להשקעה, ידאגו לניהול השוטף של הנכס ולהשכרת הנכסים והמשקיעים מצדם, יוכלו להיכנס לעסקה בהשקעה מינימלית של 50,000$ בלבד ובנזילות מלאה שתאפשר להם לצאת מהעסקה בכל שלב. כלל העסקאות ייערכו בשקיפות מלאה ובפיקוח ע"י משרדי עורכי דין אברהם ללום ושות'-

סגן יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל ומשרד רו"ח מרקוביץ-כהן מהמובילים בארץ.

בשנים האחרונות ביצעה החברה למעלה מ-200 עסקאות נדל"ן בב"ש ומעל 300 עסקאות בארה"ב.

נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן המובילות בישראל. בשונה משאר חברות שיווק הנדל"ן, החברה דואגת למשקיעיה מעבר לאיתור הנכס ולליווי המשפטי גם להשבחת הנכס (שיפוץ), איתור השוכרים וביצוע החוזים מולם ואחזקה שוטפת של הנכס.

בהרצאותיהם של מנכ"לי החברה במועדון הנדל"ן שבאוניברסיטת ת"א אותו ייסדו, מסבירים פרטמן והראל על הדרך באמצעותה ניתן להשתתף בהשקעות הנדל"ן גם בהשקעה מינימלית. כך למשל, משקיעים שהיה ברשותם הון עצמי של 200,000 ₪ בלבד הצליחו להגיע לסכום של 300,000 ₪ תוך 5 שנים בלבד.

החברה, זכתה לסיקור רחב בתקשורת על השקעותיה ובימים אלו נרשמים משקיעים נוספים למודל הקבוצתי של החברה באמצעותו ניתן לפזר את כספי ההשקעה באופן המקסימלי ולקבל תחושת ביטחון כשיש גוף מקצועי שדואג לכל התהליך.

דילוג לתוכן