יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / הכירו את רשת הנדל"ן הישראלית שמונה 33,000 משקיעים שעושים זאת יחד

הכירו את רשת הנדל"ן הישראלית שמונה 33,000 משקיעים שעושים זאת יחד

השקעה בנדל"ן היא אחת האפשרויות הראשונות שעולות כשחושבים על הכנסה פסיבית, ועל אף שרבים אולי חוששים להיכנס לתחום חדש ולא מוכר – כדאי לדעת שזה יכול להיות פשוט ומתגמל הרבה יותר ממה שאתם חושבים. מודל השקעה חדש שמציעה חברת iintoo, המאגדת קהילת משקיעים ענפה במרחב בטוח ושקוף להשקעה, מאפשר כניסה קלה ופשוטה לעולם ההשקעות בנדל"ן בארה"ב, החל מ – 25,000 $בלבד.

גם אתם חשבתם להשקיע בארה"ב? הכירו את iintoo

הרשת הגלובלית להשקעות נדל"ן המציעה לחבריה להשקיע יחד בנכסים איכותיים, ברובם מניבים.

ל-iintoo משרדים במנהטן ובתל אביב והיא מונה כ-50 עובדים. בקהילת המשקיעים חברים כ-33 אלף משקיעים מיותר ממאה מדינות, שמהם גייסה החברה את ההון הנדרש עבור 43 עסקאות. מתוך העסקאות האלה, רובן מניבות הכנסה שוטפת למשקיעים, כאשר 8 עסקאות כבר הסתיימו באקזיט מוצלח.

החברה מובלת על ידי צוות מנוסה מהשורה הראשונה. מי שמשמש כיו"ר iintoo הוא דב קוטלר, לשעבר מנכ"ל ישראכרט, בנק איגוד וויזה כאל. החברה מעסיקה היום את מיטב המומחים בישראל ובארה"ב ומבצעת השקעות שמקטינות את הסיכון מצד המשקיעים ומאפשרות להם להצטרף להשקעות בהיקף משמעותי גם בהשקעה מינימלית.

אנליסטים וכלכלנים הבוחנים עשרות השקעות מדי חודש

בשונה ממרבית חברות הנדל"ן המשווקות פרויקטים ברחבי העולם, חברת iintoo מעסיקה צוות של כלכלנים ואנליסטים במשרדיהם בארץ ובניו יורק אשר בוחנים עשרות השקעות מדי חודש. רק השקעות בודדות אשר עברו בהצלחה את בדיקות האנליסטים עוברות בדיקות נאותות ובחינת הדירקטוריון המורכב מבכירי עולם ההשקעות בישראל.

רשת iintoo עובדת בדומה לקרנות הון גדולות אשר מרכזות את כספי המשקיעים במטרה לגדר את הסיכונים בהשקעה וליהנות מפיזור מקסימלי. בפגישה אישית עם מנהל קשרי משקיעים ניתן לבחור את הפרויקטים בהם המשקיעים רוצים לקחת חלק בהתאם לאזורים, סוג ההשקעה ופרמטרים נוספים לבחירתם.

למידע נוסף / קבלת ייעוץ:

    דילוג לתוכן