יום שני   |   3 יוני    |   
דף הבית / worldwide / המגזין היוקרתי Forbes סימן את יוסטון ליעד מס' 1 להשקעות נדל"ן בארה"ב

המגזין היוקרתי Forbes סימן את יוסטון ליעד מס' 1 להשקעות נדל"ן בארה"ב

מגזין העסקים היוקרתי Forbes סימן את העיר יוסטון בארה"ב ליעד ההשקעות מס' 1 ברחבי ארה"ב. "ככה זה ש-32 מהחברות הגדולות בעולם ובית החולים שמעסיק 106,000 עובדים שוכנים בעיר ומשלמים שכירות גבוהה בעוד מחירי הנכסים עדיין זולים". כעת, גם משקיעים קטנים יכולים להצטרף.

העיר יוסטון בארה"ב הפכה בחודשים האחרונים למוקד עלייה לרגל למשקיעי נדל"ן בכל העולם. העיר, נבחרה ע"י מגזין Forbes ליעד מס' 1 להשקעות נדל"ן בארה"ב, סומנה ב-Business Insider למקום עם רמת האבטלה הנמוכה ביותר ונבחרה ע"י פירמת רואי החשבון המובילה בעולם PwC ליעד עבור השקעותיה.

חברות הביטוח הגדולות משקיעות את כספי הפנסיה של לקוחותיהם בנכסים ביוסטון, שמחירם כרגע זול וצפוי לעלות כבר במהלך סוף השנה. גם בארץ, חברות השקעות הנדל"ן בארה"ב החלו לגייס משקיעים עבור רכישת מבנים עם עשרות יחידות במטרה ליהנות מהשכירות הגבוהה בטווח הקצר ולמכור את הנכס בעוד מספר שנים.

נכסים בשכונות עם 92% תפוסת שכירות ב-80,000 דולר בלבד.

מעבר לעליית המחירים שצפויה להיות בסוף השנה ביוסטון אשר תניב לבעלי הרווחים תשואה אדירה, תפוסת השכירות בשכונות המבוקשות היא למעלה מ-92%, מה שמאפשר לבעלי הנכסים גם לעלות את מחירי השכירות. בעיר, נמצאים משרדיהם של 32 מתוך 500 החברות הגדולות בעולם וממוקם המרכז הרפואי הגדול ביותר בארה"ב ובו למעלה מ-106,000 עובדים.

אלון מאירי, אחד ממשקיעי הנדל"ן מספר כי "ביוסטון משקיעות חברות הביטוח הגדולות את כספי הפנסיה של לקוחותיהם, מה שמעניק ביטחון רב למשקיעים." בימים אלו חברות השקעות איתרו נכסים בשכונות המבוקשות ביותר ביוסטון ומציעות למשקיעים להצטרף בהשקעה של 80,000 דולר בלבד.

דילוג לתוכן