שבת   |   13 יולי    |   
דף הבית / worldwide / ביטחון ותשואה גבוהה: הכירו את הפרויקט החם ביותר בשוק הנדל"ן של חברה ישראלית ביוסטון

ביטחון ותשואה גבוהה: הכירו את הפרויקט החם ביותר בשוק הנדל"ן של חברה ישראלית ביוסטון

הייתם משקיעים את כספכם היכן שחברות הביטוח הגדולות בעולם משקיעות את כספן? בימים האחרונים התפרסמה אחת מהעסקאות המעניינות ביותר בשוק הנדל"ן שיזמה חברה ישראלית בעיר שסומנה ע"י מגזין Forbes היוקרתי ליעד מספר אחד להשקעות ברחבי ארה"ב. יש לכם 80,000 דולר? כל הפרטים על העסקה החמה ביותר בשוק.

חברת השקעות הנדל"ן R&M שהתפרסמה לאחרונה בזכות פרויקט היזמות בשיקגו מציעה למשקיעים כעת עסקת השקעות נדלן ביוסטון, העיר שנבחרה ע"י מגזין Forbes ופירמת רואי החשבון המובילה בעולם PwC ליעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר. במסגרת העסקה, משקיעים יוכלו להשקיע יחד עם חברת R&M בנכסים בשכונות המבוקשות ביותר ביוסטון, בהן תפוסת השכירות עולה על 92%. מדובר במספר נכסים מצומצם יחסית שיוקצה עבור משקיעים ישראלים.

הנכסים המוצעים בעסקה, נמצאים בשכונות בהן מתגוררים למעלה מ-100,000 העובדים של בית החולים הגדול בארה"ב ועשרות אלפי עובדי הייטק שעובדים בחברות הגדולות בעולם, שמשרדיהן בעיר.

חברות הביטוח הגדולות בעולם משקיעות את כספי לקוחותיהם ביוסטון

לאחרונה התגלה כי חברות הביטוח הגדולות בעולם משקיעות את כספי מבוטחיהם בשכונות המבוקשות ביוסטון, דבר שיצר ביקוש רחב בקרב משקיעים ברחבי העולם. יוסטון, נחשבת לאחת הערים שטרם מיצו את פוטנציאל המחירים בארה"ב ורבים צופים כי כבר בשנתיים הקרובות מחירי הנכסים יעלו משמעותית.

בשנים האחרונות עלויות השכירות בעיר עלו משמעותית, מה שהוביל לרווח גדול של המשקיעים באזור. חברת R&M, שבעליה, מתן פרטמן ורן הראל הקימו את מועדון הנדל"ן באוניברסיטת ת"א, ליוותה בשנים האחרונות אלפי משקיעים ישראלים בהשקעות בב"ש וברחבי ארה"ב.

דילוג לתוכן