יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / אקרו נדל"ן

אקרו נדל"ן

אקרו נדל"ן – לקחת את היזמות לשלב הבא

בישראל לא חסרות חברות יזמות נדל"ן. אבל מציאת חברה שאפשר לראות בה "בית", בו ניתן להשקיע בשקט ולדעת שנכנסים לנתיב השקעות בו הסיכונים ידועים ומבוטחים, הינה משימה כמעט בלתי אפשרית. עד שהגיע חברת אקרו נדל"ן.

חברת אקרו נדל"ן, חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל"ן הישראלי, ידועה לאלו שמבינים מקרב קהל המשקיעים הישראלי כמומחית בזיהוי השקעות אטרקטיביות ומשתלמות באזורי ביקוש והשבחתם – באמצעות מיתוג אפקטיבי ובידול כל פרויקט ופרויקט כייחודי, משפיע וכדאי. כל אלו, הלכה למעשה, מבטיחים שווי נכס גבוה יותר מפרויקטים אחרים.

‏‏אקרו נדל"ן

חזון אקרו נדל"ן – סטנדרטים גבוהים וסינרגיה אפקטיבית בין מחלקות החברה

החברה עומדת מאחורי חלק מהפרויקטים היוקרתיים למגורים, מסחר ומשרדים הידועים בארץ, הקמת מגדלים חדשניים ולשימור ושחזור מבנים קלסיים – בתל אביב וסביבתה, בנוסף לאזורי ביקוש ברחבי ארצות הברית.

על פי מנהלי החברה, החזון הוא להמשיך לבסס את מעמדה בראש תחום הנדל"ן, דרך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים והידועים של החברה בתכנון, ניהול וביצוע של כל פרויקט ופרויקט, בארץ או בחו"ל. זאת בזכות הצוות המנוסה והמקצועי של החברה מהתחומים הפיננסיים, המשפט, התכנון, העיצוב, ההנדסה, הפיתוח והשיווק, העובדים בהרמוניה וסינרגיה אפקטיבית, המאפשרת מקסום ומיצוי מלא של הפוטנציאל הגלום בכל פרויקט.

בין הפרויקטים הבולטים של החברה:

פרוייקט דה וינצ'י – פרויקט הדגל של אקרו נדל"ן, הכולל 2 מגדלי מגורים חדשניים וייחודיים בפינת הרחובות קפלן ודה וינצ'י. עם 42 קומות בכל מגדל, בנוסף כ-30,000 מ"ר של אזורי מסחר ומשרדים, הפרויקט מציע מבנה בוטיק חדשני לכלל שכבות האוכלוסייה.

פלורנטין וילאג' – פרויקט מגורים ייחודי בפינה המזרחית של שכונת פלורנטין התוססת והצעירה. הפרויקט יכלול כ-170 דירות, בשלושה בנייני מגורים. בצמוד לפרויקט, מבנה שוק העלייה הישן בדרכו לעבור טרנפורמציה לקאנטרי קלאב עירוני ייחודי.

ALPHA TLV – מגדל מעוצב וחדשני במתחם יצחק שדה המתנשא ל-32 קומות, הכוללות מלון בוטיק ייחודי הממוקם בקומות 1-14, ומעליו בנויות 18 קומות מגורים עם דירות במיקום אטרקטיבי במיוחד. בכניסה למגדל קיימת קומת מסחר הכוללת חנויות, בתי קפה ומסעדה עם פיאצה ייחודית.

NINE52 – קומפלקס מגורים במנהטן שבניו-יורק, הכולל 156 דירות חדשות ושטחי רווחה מרהיבים על רחוב 52 בצמוד לשדרה התשיעית בתפוח הגדול, דקות מסנטרל פארק, ברודוואיי ועוד.

 

לאתר החברה: http://www.acronadlan.com/

דילוג לתוכן