יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / אומאמי – קרית אונו

אומאמי – קרית אונו

אומאמי - פרויקט בקרית אונו

אומאמי – פרויקט ייחודי בקרית אונו לאוהבי הבישול והאירוח

ישנם מעט מקומות בישראל שבהם אנו יכולים לומר "המקום הזה הנו מיוחד", "כדאי לגור במקום הזה". פרויקט אומאמי הוא אחד מאותם מקומות בודדים שהוקמו ונוצרו מתוך מחשבה על הדייר, על אורח חיים ועל איכות חייו. מלבד הסטנדרטים הגבוהים של בטיחות, מודרניזציה ואטרקטיביות, בפרויקט אומאמי יש חיבור לטבע, לבישולים, לריחות ולכל הדברים שעושים לנו טוב על הנשמה. אם אתם אוהבים לארח אנשים אצלכם, אוהבים לבשל להם אוכל באהבה רבה ולשדרג ולחדד את המטעמים שלכם כדי שהסועדים ייהנו מכל רגע מהארוחה שלכם – זהו מקום שאתם רוצים לגור בו.

החזון מאחורי הפרויקט:

לעומת סוגי טעמים אחרים (מתוק, מלוח וכו') האומאמי הוא בעצם טעם שמחדד את הטעמים האחרים. האומאמי יוצר הרמוניה, איזון ועוצמה מענגת כך שבכל ביס במנה תוכלו ליהנות מכל הטעמים והמרקמים שלה. בדיוק כשם שהטעמים שלנו יהיו יותר מחודדים וחזקים, בהשראה זו נבנה פרויקט אומאמי. מטרת הפרויקט הנה ליצור חוויית מגורים מיוחדת וייחודית לכל הדיירים בו, לאפשר להם לארח ברוחב ידיים את חבריהם ומשפחתם וכן כל הקונספט של המבנים, כמו גם המתקנים השונים שבהם – נבנו בהתאמה לחזון זה.

קצת על הדירות:

  • גודל הדירות – כל בניין מונה כ-31 קומות, כאשר 2 הקומות העליונות מחולקות לדירות של 6 חדרים. קומה 29 מחולקת לדירות של 5 חדרים ויתר הקומות בבניין מחולקות ל3-5 חדרים. כל משפחה יכולה ליהנות ממגורים בפרויקט בהתאם לגודל הבית שהיא זקוקה לו לצרכיה ולכמות הנפשות בבית.
  • מבנה הדירה – הדירות נבנו מתוך רצון להפוך את המטבח והסלון ליחידה אחת, מלאת חיים ואנרגיה חיובית. אתם יכולים לבשל במטבח ולהציץ על הסלון לראות את בני המשפחה מתחילים להתקבץ לקראת שולחן האוכל. כמו כן בכל מרפסת יש הכנה לגינת תבלינים, פרטית משלכם, עם מערכת השקיה מובנית שתוכלו להשתמש בה לגידול עשבי תיבול בעצמכם.
  • עיצוב מטבח ייחודי – חוויית הבישול האולטימטיבית היא החיבור בין מצב רוח, לריחות ולטעמים. תוך כדי הבישולים ניתן לשמוע את הילדים מצחקקים בסלון, להריח את ריחות הבישולים העוטפים בעדינות את הבית ולאחר מכן לשמוע מגוון המחמאות על ידי הסועדים במקום. המטבחים מעוצבים ומאובזרים באווירה מודרנית עם מגוון שטחי אחסון, אזורי תליה של סכינים, מגירות, משטחי עבודה מרווחים ועוד.

לא רוכשים דירה מבלי לקחת בחשבון את הסביבה:

כמובן שלפני שרוכשים דירה חשוב להתייחס גם לסביבה. מכיוון שמדובר באזור מרכזי שנבנה מתוכנית מסודרת שמטרתה להרחיב את שטחי המגורים בקרית אונו, הרי שיש פרויקטים נוספים בבנייה: גני ילדים, בית ספר הכולל יסודי וחטיבת ביניים, מגרשי ספורט, בית כנסת ועוד. לאוהבי התרבות מבניכם יש בתכנון גם אולם מופעים מקצועי וגדול שיקום בקרוב. כשהסביבה טובה לכם ולילדים שלכם, אתם יכולים להיות סבורים ובטוחים שזהו המקום הנכון לרכוש בו דירה.

דילוג לתוכן