יום רביעי   |   21 פברואר    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / אודסה 2020 – גרין פארק

אודסה 2020 – גרין פארק

אודסה 2020

אודסה 2020 – הפרויקט החדש של גרין פארק יזמות ובניה

אודסה 2020 הנו פרויקט מגורי יוקרה באוקראינה, בעיר אודסה הנחשבת לאחת הערים התיירותיות ביותר באזור. הפרויקט הנו יוזמה חדשה של חברת גרין פארק יזמות ובנייה ומציע הזדמנות השקעה נדירה במונחי הנדל"ן עבור משקיעים ישראלים המעוניינים לרכוש נכסי יוקרה בעיר הצמודה לים. בעוד ישראלים רבים מחפשים אחר ההזדמנות הטובה הבאה להשקעה טובה הרי שזו השקעה שאתם לא רוצים לפספס. כאשר יש אבא ואימא לפרויקט והם אפילו חברה ישראלית המנהלת את הנכסים ודואגת לכל מה שצריך – כל מה שנותר לכם לעשות הוא להגיע לפגישה ולשמוע על האופציות שלכם להשקעה בפרויקט.

על הפרויקט:

הפרויקט כולל שני מגדלים יוקרתיים שבכל אחד מהם 25 קומות ודירות המחולקות לדירות סטודיו ודירות 2-3 חדרים. כל הדירות מרוהטות לעילא ולעילא וכל דירה נהנית ממרפסת נעימה עם נוף מרהיב. בבניינים יהיה לובי גדול ורחב ידיים לשימוש הדיירים וכן מתחם ספא פנימי המתפרס על שתי קומות. כמו כן תוכלו ליהנות מבריכה, סאונה, חדר כושר ועוד. הפרויקט עוצב ותוכנן על ידי האדריכל אסף שאול, מבעלי חברת CPSL אדריכלות. עיצוב הבניין, הלובי, מתחם הספא ויתר המתקנים בבניין מקנים לו עיצוב ייחודי המשתלב היטב עם נוף הים הנפלא הסמוך לבניינים והנשקף ממרפסת הדירה. כל אלה יחד מקנים תחושה של יוקרה ואלגנטיות ואיכות חיים בלתי מתפשרת.

על החברה היזמית:

למעשה מדובר ב2 חברות: אחת ישראלית ואחת אוקראינית, שהרימו את הכפפה לייזום והקמה של פרויקט זה. הפרויקט אודסה 2020 נוצר בשיתוף פעולה בין חברת גרין פארק הישראלית, הנחשבת לאחת מחברות הנדל"ן והבנייה המובילות בישראל היוזמת פרויקטים רבים בישראל ובחו"ל, לצד חברת מגה ליין האוקראינית הנחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות באוקראינה ובאמתחתה מגה פרויקטים רבים במגוון תחומים. גם בפרויקט אודסה 2020 החברות פועלות בהקפדה רבה על הפרטים הקטנים ביותר וברמת מקצוענות בלתי מתפשרת. העיצוב האדריכלי, חומרי הגלם לבנייה וגימור, הריהוט והאבזור בדירות וכן המחשבה מאחורי כל פרט באורח החיים היוקרתי של דיירי הבניין – חיבר את המרקם המיוחד של הפרויקט הזה ואת ההזדמנות הנדירה למשקיעים.

על האזור:

העיר האוקראינית אודסה נהנית מלמעלה מ3 מיליון תיירים מדי שנה ומספר זה רק הולך וגדל. כמו כן בעיר יש צמיחה הדרגתית של ערך הדירות ולכן זוהי הזדמנות נפלאה להשקיע בפרויקט מסוג זה וליהנות מתשואה שנתית גבוהה של 14%-15% לערך ועליית ערך הנכס בכ-30% נוספים עם סיום הבניה. הפרויקט ממוקם במרחק של חמש מאות מטרים בלבד מהים ובסמוך לפרויקט גם תוכלו ליהנות מטיילת ארקדיה ופעילויות נופש שונות הנמצאות במקום.

אז אם אתם מחפשים את ההזדמנות הבאה שלכם להשקיע ומחפשים פנינים חדשות בחו"ל, זוהי ההזדמנות שלכם להשקיע בפרויקט היוקרתי אודסה 2020 , ליהנות מתשואה שנתית גבוהה ומחברה ישראלית המנהלת את הנכס עבורכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להיפגש.

 

דילוג לתוכן