להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / השקעות / תשואות שיכולות להגיע גם לכ-10%: כך הפכו המגדלים המפוארים בפארק העסקים החדש בצריפין למבוקשים ביותר בישראל

תשואות שיכולות להגיע גם לכ-10%: כך הפכו המגדלים המפוארים בפארק העסקים החדש בצריפין למבוקשים ביותר בישראל

אילה אגם - evolvemedia

אחרי שנים בהם דנו בנושא פינוי צריפין, התקבלה ההחלטה על הקמת פארק העסקים בצריפין שעתיד להיות מרכז ההייטק החדש של גוש דן. מגדלי Ayala Towers עתידים להיות המגדלים המפוארים ביותר בפארק ולשמש כמרכז הפארק, אשר תחתם ייבנו המסעדות, בתי הקפה והשטחים המסחריים של הפארק. תוך זמן קצר: אלפי ישראלים התעניינו ברכישת יחידות משרדים בשניים מהבניינים המפוארים ביותר שייבנו בארץ.

משקיעי המשרדים בת"א חווים ירידה בתשואות בשנים האחרונות ורבים מהם גילו שמשרד בגדלים של 20 מ"ר אשר רכשו בחצי מיליון ₪ מספיק לאיוש אדם אחד בלבד ומוביל אותם למשא ומתן עם פרילנסרים ועצמאים מדי שנה בנוגע להשכרת הנכס.

לאחר שנים בהם דנו בנוגע לפינוי הבסיס הצבאי צריפין ובניית פארק העסקים הענק שעתיד לשרת את כל תושבי גוש דן, אושרה התוכנית ובימים האחרונים החלה מכירת המשרדים שיצרה ביקוש אדיר בקרב משקיעים ובמקביל, בקרב חברות המעוניינות לשריין את המשרדים לצורך שכירות.

עשרות חברות הייטק ותאגידים נלחמים על השכרת שטחי התעסוקה במגדלים המפוארים בפארק העסקים החדש

חברת אילה אגם, מחברות הנדל"ן הוותיקות והגדולות בישראל אחראית על הפרויקט, שיכלול 2 מגדלי משרדים מפוארים אשר תחתם ייבנו מסעדות, בתי קפה ושטחי מסחר אשר ישמשו את כלל פארק התעסוקה. החברה, מציעה יחידות משרדים החל מ-75 מ"ר כולל חניה במגדל לבעלי הון עצמי של 220,000 ₪ בלבד שיוכלו להיעזר במימון בנקאי של בנק מוביל בישראל.

בשונה ממשרדים בת"א, אשר נמכרים בכ-20,000 ₪ למ"ר, יחידות המשרדים בפרויקט המפואר בצריפין נמכרות עדיין במחירי השקה של כ-6,950 ₪ בלבד למ"ר, מה שיאפשר למשקיעים ליהנות מעליית ערך ותשואה על כספם עם מחירי השכירות הצפויים. כמו כן, המשקיעים, צפויים להשכיר את המשרדים לחברות הייטק ותאגידים, שהחלו להתעניין בשכירות במגדלים, מה שיבטיח להם חוזים לטווח הארוך עם חברות יציבות מבחינה כלכלית.

למידע נוסף

יעניין אתכם

כנס השקעות נדל"ן בשיקגו

"אפיק ההשקעות הרווחי ביותר בארה"ב": קבלו מאתנו כרטיסים לכנס השקעות נדל"ן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *