קרן הגשמה - Channel22 - חדשות הנדלן וההשקעות בארץ בחול
דף הבית / חדשות נדל"ן / קרן הגשמה

קרן הגשמה

 קרן הגשמה הכירו את המודל  – והיכנסו למגרש של הגדולים

כל מי שמשקיע היום בנכסי נדל"ן, בארץ ובחו"ל, יכול להעיד שקיים סיכון. בין אם מדובר בסיכוני ריבית, מצב הכלכלה במדינה בה נמצא הנכס ומקרי האטה בה, מצבו של היזם וכמובן – שער החליפין.

אך היום קיים מודל השקעה חדש של קרן הגשמה, בשליטת אבי כץ וחנן שמש, המקנה למשקיעים הזדמנות ייחודית להשקיע: מודל ההשקעה המשותפת – שמכניסה את המשקיעים למגרש של הגדולים, לתשואות נאות ומשתלמות במיוחד מפרויקטים שנבחרו בקפידה.

איך זה עובד

איך מודל ההשקעה המשותפת עובד? נרשמים ללא עלות והתחייבות למאגר המשקיעים – שם הם נחשפים לשלל השקעות חדשות. שם, המשקיע יכול לבחור את ההשקעה שהכי מתאימה לו, מתוך מגוון השקעות שנבחרו על ידי מומחי קרן הגשמה. לאחר ביצוע ההשקעה, מקבלים עדכונים שוטפים על הפרויקטים – בשקיפות מלאה ומקיפה.

‏‏קרן הגשמה
הצטרפו למגרש של הגדולים. קרן הגשמה

נכון לשנת 2018, קרן הגשמה הגיעה להיקף גיוסים של יותר מ-2.4 מיליארד שקל, עם תשואה שנתית ממוצעת של 13% נטו בשנה (לפני מס) – ויותר מכך: למעלה מ-1.2 מיליארד שקל הוחזרו עד כה למשקיעים!

מסלולי ההשקעה

קרן הגשמה מציעה שני מסלולי השקעה מרכזיים, שמאפשרים לכל משקיע למצוא את ההשקעה המתאימה לאופיו ולמצבו הפיננסי: השקעה במסלול הון, והשקעה במסלול מימון.

בהשקעה במסלול הון, המשקיעים נמצאים תחת שותפות על מנת להשלים הון עצמי ליזם – והלכה למעשה נכנסים איתו כשותפים בחברת הנכס. רף הכניסה למסלול נמוך יחסית – כ-60 אלף דולר בלבד, ומקנה למשקיעים הגנה מקיפה ובעלות ישירה, כחלק מחברה המנהלת את הנכס.

בהשקעה במסלול מימון, הלוקחים חלק בה מלווים כסף לשותפות המשקיעים לטובת ההשקעה בפרוייקט, ובסיומו (ולפעמים גם במהלכו) נהנים מריבית קבועה המותנית בתוצאות הפרוייקט. רף הכניסה למסלול נמוך אף יותר מהרף כניסה למסלול ההון, כ-30 אלף דולר בלבד, ומקנה קדימות על משקיעי ההון בחלוקת כספי הפרויקט, ושעבוד זכויותיה הכלכליות של שותפות המשקיעים בחברת הנכס תחתיהם.

צרו קבוצת השקעה והצטרפו להשקעה גדולה

דרך קרן הגשמה, משקיעים פרטיים יכולים ליצור קבוצת השקעה ולהצטרף יחדיו להשקעה משמעותית. כתוצאה מכך,המשקיעים נהנים מקבוצת השקעה משמעותית וחזקה, המאפשרת למשקיעים להיכנס למגרש של הגדולים בהשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

לאתר של קרן הגשמה: https://www.kerenhagshama.co.il/

יעניין אתכם

פסגת דן פנטהאוז - רמת גן

שלושת הפנטהאוזים האחרונים בפרויקט פסגת דן יימכרו החל מ-6.8 מיליון ₪ בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *