להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / באנר ראשי / "מהפכת ההשקעות": הכירו את מסלול ההשקעות החדש שיניב לכם ריבית בטוחה וגבוהה מאשר מסלולי ההשקעות בבנקים ובבתי ההשקעות

"מהפכת ההשקעות": הכירו את מסלול ההשקעות החדש שיניב לכם ריבית בטוחה וגבוהה מאשר מסלולי ההשקעות בבנקים ובבתי ההשקעות

מהפכת ההשקעות - מסלול השקעות חדש

יש לכם 180,000 ₪? מסלול השקעות חדש של חברת הנדל"ן R&M הישראלית מציע לכם "להלוות" כסף לפרויקט יזמי ולקבל ריבית רבעונית קבועה וגבוהה שניתנת בצ'קים מראש או העברה בנקאית בהתאם לבחירתכם.

חברת הנדל"ן R&M שמנהלת פרויקטים בארץ ובארה"ב בהיקף של מאות מיליוני דולרים הודיעה לאחרונה על מסלול השקעות חדש במסגרתו משקיעים יוכלו להשקיע החל מ 180,000 ₪ בלבד ולמעשה להעניק "הלוואה" בתמורה לריבית קבועה שמשולמת מדי רבעון באמצעות קבלת צ'קים מראש או בהעברה בנקאית בהתאם לבחירת המשקיע.

הבטוחות מהן נהנים המשקיעים במסלול זה כוללות בין היתר קדימות בקבלת הקרן והריבית על פני היזם עצמו ועל פני הכנסות החברה בפרויקט, תהליך העברת הכספים לארה"ב יתבצע דרך חשבון נאמנות של בנק לאומי. הריבית הינה גבוהה מאשר הריביות במסלולי ההשקעות הרבים בבנקים ובבתי ההשקעות השונים ונכון להיום (חמישי) אלפי ישראלים התעניינו בנוגע להצטרפות למסלול מאז הודעתה של החברה על פתיחתו.

בעלי R&M: "ממשיכים להציע ללקוחותינו אפשרויות השקעה משתלמות עם בטחונות גבוהים".

הפרויקט היזמי של R&M שהושק לפני כחודש ימים מציע למעשה למשקיעים להיות "שותפים" של אחת מהחברות היזמיות המובילות בפרויקט של בניית שכונת וילות ומכירתן ביוסטון שבארה"ב.

שמונת הפרויקטים הקודמים של קבוצת הנדל"ן Stoneworks איתה עובדת חברת R&M בשיתוף, הסתיימו ברובם והניבו למשקיעים רווח נאה במיוחד, כאשר התכנית לפרויקט הנוכחי זהה לקודמים: על הקרקע שנרכשה ע"י R&M ייבנה מתחם וילות שלאחר 36 חודשים בלבד החברה תמכור אותם למשפחות מקומיות ברווח הון משמעותי.

יעניין אתכם

השקעה בג'קסונויל - קבוצת RM

עסקת הנדל"ן החדשה שתאפשר לכם ליהנות ממסלול סולידי עם תשואה גבוהה ואקזיט בעוד מס' שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *