יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / "בנייני היוקרה מגיעים לשכונת נווה עוז בפתח תקווה": חברת יובלים תציע מחירי Pre-Sale בפרויקט היוקרה OZ BLEND – דירות 5 חד' יימכרו מ-3.68 מ' ₪ בלבד

"בנייני היוקרה מגיעים לשכונת נווה עוז בפתח תקווה": חברת יובלים תציע מחירי Pre-Sale בפרויקט היוקרה OZ BLEND – דירות 5 חד' יימכרו מ-3.68 מ' ₪ בלבד

"הפרויקט שמביא את בנייני היוקרה לפתח תקווה": לאחר שהחלה הבנייה של מתחם היוקרה OZ BLEND בשכונת נווה עוז בפתח תקווה, חברת הנדל"ן יובלים הודיעה על מחירי Pre-Sale שיינתנו לנרשמים עד סוף דצמבר. מדובר בפרויקט המשלב תכנון אדריכלי מפואר בו כלל הדירות ענקיות וכוללות מרפסות ענק המשקיפות לעיר. לצד הפרויקט, פארקים ירוקים, מוסדות החינוך האיכותיים בארץ, מתחמי בילוי ותחנת הרכבת הקלה שתוביל את הדיירים תוך דקות ספורות לת"א. דירות 5 חדרים עם מפרסות ענקיות יימכרו מ-3.68 מיליון ₪ בלבד.

מתחם היוקרה שמקימה חברת יובלים יציע דירות עם תקרות בגובה של 6 מטרים, דירות גן עם גינה פרטית בשטח של 143 מ"ר ופנטהאוזים עם מרפסת בשטח של כ-214 מ"ר. פרויקט המגורים היוקרתי מזכיר את הפרויקטים בצפון ת"א ויציב סטנדרט חדש בשכונת נווה עוז המבוקשת. הפרויקט, עונה על הביקוש לדירות יוקרה בשכונת נווה עוז האיכותית ומכירת הדירות צפויה להסתיים בקרוב.

"בחרנו באזור בו שפע של פארקים וסביבה פסטורלית, לצד קרבה לכל המוקדים המרכזיים בעיר, ביניהם, מתחמי בילוי, מסחר ומוסדות החינוך הטובים בארץ", מספרים בחברה. מדובר באחד מהפרויקטים המפוארים ביותר שנבנים בעיר, המציע מרפסות עם נוף פתוח אינסופי וכל דירה תכלול מפרט עשיר במיוחד.

יובלים תציע עד סוף דצמבר מחירי Pre-Sale, זאת לאור התחלת הבנייה של הפרויקט ודירות 5 חדרים יימכרו מ-3.68 מיליון ₪ בלבד. החברה תציע תנאי תשלום נוחים, 20% במועד החתימה לא צמוד למדד והיתרה באכלוס*.

למידע נוסף:

     

    * מיליון שקלים נוספים בהטבות מימון בלעדיות תוך 30 יום מחתימת ההסכם בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

    דילוג לתוכן