יום ראשון   |   9 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / בשכונה האיכותית ביותר בלב קריית אונו: פרויקט "השלישייה על הפארק" צפוי לשחזר את שכונת "רייספלד" שהפכה לאחת השכונות היקרות בארץ

בשכונה האיכותית ביותר בלב קריית אונו: פרויקט "השלישייה על הפארק" צפוי לשחזר את שכונת "רייספלד" שהפכה לאחת השכונות היקרות בארץ

פרויקט "השלישייה על הפארק" שמקימות החברות יובלים ונוה שוסטר צפוי לשחזר את שכונת "רייספלד" שהפכה לאחת מהשכונות היקרות בארץ, בה הדיירים בשכונה ייהנו מפארק ענק מתחת לבית, מרחק הליכה ממרכזי ספורט, אתרי בילוי, קניונים ומוסדות החינוך הטובים בארץ. מחירי הדירות בשכונה החדשה עולים מדי מספר חודשים והפרויקט מכר הכי הרבה דירות באזור לאור המחירים האטרקטיביים. דירות 3 חד' עם מרפסות גדולות נמכרות מ-2.95 מיליון ₪ בלבד. החברה הודיעה שבמהלך החודש הקרוב תעניק לרוכשים חבילת ריהוט של מותג היוקרה Tollman's במתנה ותאפשר תנאי תשלום של 10% בלבד במועד החתימה והיתרה באכלוס.

במיקום הטוב ביותר בלב קריית אונו שבמרחק הליכה ממגוון בתי קפה, חנויות, קניונים ומוסדות החינוך מהטובים בארץ, חברות הנדל"ן יובלים ונוה שוסטר מקימות את פרויקט היוקרה "שלישייה על הפארק", מהפרויקטים הנמכרים ביותר בקריית אונו שתוכנן ע"י משרד האדריכלים המוערך ברעלי-לויצקי-כסיף.

"חוויית המגורים בפרויקט מזכירה מגורים בקו ראשון לפארק הירקון כאשר הדיירים יוכלו לרדת מהבית עם הכלב או הילדים לפארק ענק עם מתקנים, ליהנות משבילי הליכה וריצה ולהרגיש "במושב", כל זאת עם כל היתרונות של עיר". מספרים בסביבת הפרויקט. "המחירים האטרקטיביים לפרויקטים שבלב קריית אונו (ולא בשכונות המשתייכות לאור יהודה כמו מרבית הפרויקטים), הובילו לשיא מכירות בפרויקט.

החברות, הודיעו הבוקר (ב') על הטבה מיוחדת לרוכשים במסגרתה יעניקו חבילת ריהוט במתנה של מותג היוקרה Tollman's לנרשמים עד סוף החודש. רוכשי דירות 3 ו-4 חדרים ייהנו מתנאי מימון 10/90 ללא הצמדה למדד.

בפרויקט, דירות 3-5 חדרים לצד דירות פנטהאוז נמכרות מ-2.95 מיליון ₪ בלבד.

 

להרשמה להטבה>>

    דילוג לתוכן