שבת   |   18 מאי    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / "שטח של בית פרטי": דירות 6 חדרים ענקיות לאכלוס מידי במגדל יובלים במערב הוד השרון יימכרו מ-4.29 מיליון ₪ בלבד

"שטח של בית פרטי": דירות 6 חדרים ענקיות לאכלוס מידי במגדל יובלים במערב הוד השרון יימכרו מ-4.29 מיליון ₪ בלבד

 

מגדל יובלים הינו המגדל הפרטי היחידי בישראל המציע לדיירים איכות חיים יוצאת דופן: נוף פתוח עד האופק של שדות ירוקים מהמרפסת, תכנון אדריכלי מוקפד המציע פרטיות, דירות ענקיות בשטח של בית פרטי ואבזור עשיר עם כל היתרונות של מגדל יוקרה. דיירי הפרויקט ייהנו ממוסדות החינוך הטובים בארץ וממגורים לצד פארק ארבע עונות, הספורטק, מתחמי קניות, בילוי ופנאי. דירות 6 חדרים ענקיות עם מרפסות ענק, יחידת הורים ויחידה נפרדת לאכלוס מיידי יימכרו מ-4.29 מיליון ₪ בלבד.

הבית הפרטי שתמיד חלמתם עליו עם כל היתרונות של מגדל יוקרה": קבוצת יובלים תציע את הדירות האחרונות במגדל היוקרה "יובלים" במערב הוד השרון, הדירות הגדולות ביותר בעיר מתפרסות על שטח של כ-146 מ"ר עם 21 מ"ר מרפסת וכוללות "יחידה נפרדת" בנוסף ליחידה הורים אשר יכולה לשמש בין היתר כמשרד וקליניקה.

מגדל היוקרה ממוקם במיקום הטוב ביותר במערב הוד השרון, צמוד למושב ירקונה, המציע אווירה פסטורלית של מושב, ולצד מרכז התעסוקה וההייטק של נווה נאמן. דיירי הפרויקט נהנים משפע של שטחים ירוקים, מוסדות חינוך איכותיים, קניונים וחיי קולינריה עשירים במרחק נגיעה מהפרויקט.

המגדל, מתנשא לגובה של 23 קומות ומציע גישה נוחה לצירי התנועה המרכזיים (6,5,4,40,531) ומאפשר לדיירים להגיע תוך זמן קצר לגוש דן. כלל הדירות במגדל הינן דירות יוקרה בסטנדרט תכנון גבוה ואיכותי וכוללות מרפסות גדולות ועיצוב מוקפד של משרד האדריכלים המוביל ברעלי לויצקי כסיף.

2 הדירות האחרונות, הינן לאכלוס מיידי ובמחיר מיוחד עד סוף שנה. כמו כן, לקוחות ייהנו מהצעות מימון אטרקטיביות.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן