יום שלישי   |   20 פברואר    |   
דף הבית / באנר ראשי / אחרי שרכשו עשרות דירות בישראל: אדיר יונסי ועומרי גלילי ילוו משקיעים ברכישת דירה להשקעה בישראל

אחרי שרכשו עשרות דירות בישראל: אדיר יונסי ועומרי גלילי ילוו משקיעים ברכישת דירה להשקעה בישראל

עומרי גלילי ואדיר יונסי בריאיון בתוכנית בוקר

בגיל צעיר במיוחד הצליחו אדיר יונסי ועומרי גלילי, בעלי חברת YG השקעות נדל"ן לקנות עשרות דירות בישראל ולהפוך לסיפור הצלחה מסחרר בענף הנדל"ן. כעת, החברה שלהם מלווה ישראלים בתהליך רכישת דירה להשקעה בארץ. "אנשים עם הון עצמי של 350-600 אלף ₪ חייבים לקנות דירה שתניב להם שכירות חודשית ורווח מעליית ערך." החברה מאתרת עבור המשקיעים נכס באזור צומח, משיגה עבורם משכנתא, מנהלת משא ומתן עם המוכרים, משפצת את הנכס ומאתרת שוכרים

לפני כ-6 שנים רכשו משקיעיהם של YG השקעות נכסים בערים בת ים, רמלה וק"ש, אז, עומרי גלילי ואדיר יונסי בחרו עבור לקוחותיהם את הערים הללו כאזורים מתפתחים וכדאיים להשקעה, השיגו עבור המשקיעים משכנתא, איתרו נכסים באזורים צומחים ואף שיפצו למשקיעים את הדירות. כיום, 6 שנים לאחר מכן, המשקיעים נהנו מעליית ערך של 31% במחירי הנדל"ן וכל אחד מהמשקיעים מקבל עשרות אלפי שקלים עבור שכירות ממשפחות או מסטודנטים שהשכירו את הנכס. חלקם, מכרו את הנכס פי 1.5 מהמחיר שרכשו.

"אנו מאמינים שאנשים עם 300-600 אלף ₪ חייבים בראש ובראשונה לקנות נכס להשקעה בישראל ולא בחו"ל, זה נותן ביטחון לקנות נכס שבמרחק נסיעה ממך ושהשוכרים הם ישראלים. מחירי הנדל"ן כאן רק עולים ואין שום סיבה לסכן את הכסף מעבר לים, בשוק שהישראלי הממוצע אינו מכיר". מספר עומרי גלילי.

בשירות של חברת YG משתמשים אנשי קבע רבים, פנסיונרים ומשפחות צעירות שמעוניינות לקנות דירות להשקעה בישראל ואין להם את הידע, הזמן או הניסיון בתהליך. החברה, עורכת את כלל הבדיקות עבור המשקיעים בנוגע לאזורים מתפתחים (על בסיס תוכניות העיר, אוניברסיטאות וכדומה), מאתרת עבור המשקיע נכס במחיר אטרקטיבי, משיגה עבורו משכנתא ואף משפצת את הנכס כדי להשביח אותו. בסוף התהליך מאתרת החברה עבור המשקיע שוכר מתאים. לאורך כל הדרך המשקיעים נהנים מליווי משפטי של משרד עורכי דין מוביל.

בריאיון בערוץ 13: "אנו משקיעים תמיד באזורים בהם אנו רואים הגירה חיובית וביקוש גבוה לצד היצע נמוך"

בשבוע החולף יונסי וגלילי התראיינו בתוכנית בערוץ 13 ונשאלו מהם האזורים האטרקטיביים ביותר להשקעה. "בסוף, הכול היצע וביקוש, אנו משקיעים תמיד באזורים בעלי הגירה חיובית והיצע נמוך שמבטיחים למעשה ביקוש גבוה למגורים, מה שמעלה את מחירי השכירות ומחירי הדירות". מספר גלילי.

"בצפייה בתוכניות העיר ניתן לראות אילו פרויקטים חדשים צפויים לקום, כמה התחלות בנייה קיימות והאם תחנות הרכבת צפויות להיפתח, כך, ניתן לחזות את עליית המחירים. בשנים האחרונות התמקדנו באזורים מבוקשים בקרב סטודנטים. כיום, אנחנו מסתכלים על הרבה אזורים שצפויים להתפתח בזכות הרכבת הקלה." מספר יונסי.

דילוג לתוכן