יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / מהרשת / ארה"ב-ישראל: מסלול ההשקעה שיאפשר לכם להשקיע בנכסים בארה"ב, מבלי להתעסק בניהול שלהם ותוך קבלת הכנסה פסיבית קבועה

ארה"ב-ישראל: מסלול ההשקעה שיאפשר לכם להשקיע בנכסים בארה"ב, מבלי להתעסק בניהול שלהם ותוך קבלת הכנסה פסיבית קבועה

רבים מעוניינים ליהנות מעליית מחירי הנדל"ן של הנכסים בארה"ב ומהתשואות הגבוהות כתוצאה מהכנסות השכירות אך חוששים שמא יסתבכו עם ניהול הנכס. מסלול השקעות חדש יאפשר לכם להשקיע בנכסים מניבים בארה"ב, לקבל הכנסה שוטפת וליהנות מעליית מחירי הנכסים, כל זאת ללא כל התעסקות עם שוכרים וקבלת דו"חות רבעוניים על השקעתכם.

בעוד שמחירי הנדל"ן הגבוהים בארץ שוחקים את התשואות משכירות ודורשים הון עצמי גבוה במיוחד מהמשקיעים, שוק הנדל"ן בארה"ב מציג יציבות ומגמת עלייה שנמשכת מזה שנים ויוצר תשואות גבוהות משכירות למשקיעים, שנהנים גם מעליית ערכי הנכסים מדי שנה. הבעיה: החשש הגדול של המשקיעים לנהל נכס מעבר לים.

מסלול השקעה של RM GROUP יאפשר לכם להשקיע בנדל"ן בארה"ב, ליהנות מעליית ערכי הנכסים ומהכנסות שכירות קבועות, כל זאת ללא התעסקות עם ניהול הנכס. בשנה החולפת מאות משקיעים ישראלים הצטרפו למסלול ההשקעות המנוהל ע"י החברה, שמשקיעה באותם התנאים של המשקיעים.

מסלול השקעות סולידי שמייצר פיזור על פני מגוון נכסים בארה"ב ונזילות מלאה על כספי המשקיעים

"בעוד שהשווקים עכשיו תנודתיים במיוחד בעקבות נגיף הקורונה, שוק הנדל"ן האמריקאי, מאפשר למשקיעים לשלב אפיק סולידי ויציב בתמהיל ההשקעות שלהם." מספר מתן פרטמן, מבעלי חברת השקעות הנדל"ן RM GROUP שנבחר בשנה החולפת לרשימת אנשי השנה בענף הנדל"ן ע"י ערוץ 10. "אנו פעילים בארץ ובארה"ב ומצאנו לנכון לאפשר למשקיעים ליהנות ממסלול בו חברה ישראלית הפועלת בארה"ב תנהל עבורם את הנכסים. שוק הנדל"ן יציב במיוחד וגם הבנקים וגופי הפנסיה משקיעים את כספי מבוטחיהם בארה"ב".

משקיעים יכולים להצטרף למסלול ההשקעות בהשקעה מינימלית של 100,000 דולר.

דילוג לתוכן