יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / כנס הנדל"ן במרכזי העסקים המבוקשים בארה"ב

כנס הנדל"ן במרכזי העסקים המבוקשים בארה"ב

כנס השקעות נדל"ן במרכזי עסקים בארה"ב

במהלך השנה החולפת אפיק השקעות "חדש" יחסית הוכיח את עצמו וייצר ביטחון רב והכנסה שוטפת למשקיעים: השכרת בניינים לחברות ענק בעלות שווי שוק של מיליארדי דולרים. בכנס On-Line שייערך בתחילת ינואר יוצגו הזדמנויות ההשקעה במרכזי העסקים המבוקשים ביותר בארה"ב בהם שוכרות חברות ענק בניינים ממשקיעים. ההרשמה לכנס ללא עלות

שנת 2020 הייתה שנה מבלבלת במיוחד עבור המשקיעים הישראלים, שחלק נכוו בשוק ההון במהלך חודש מרץ וחלקם נתקלו בבקשות מדיירים בהפחתת השכירות החודשית. במהלך השנה האחרונה הישראלים גילו את אפיק ההשקעות החדש במסגרתו ניתן להשכיר בניינים שלמים לחברות בעלות שווי שוק של מיליארדי דולרים.

בכנס השקעות שייערך ב-ZOOM בתחילת ינואר, יוצגו הזדמנויות ההשקעה החדשות שנוצרו במהלך השנה האחרונה ותועבר הרצאה ע"י בעלי חברת ההשקעות Realco. כמו כן, יוצג אחד ממרכזי העסקים המבוקשים ביותר בארה"ב, פארק LanderHaven.

"אנשים מקבלים שכירות מבנקים אמריקאים, משרד הבריאות וחברות שנסחרות בנאסד"ק"

במהלך השנה החולפת ביצעה חברת ההשקעות Realco מספר עסקאות מניבות, במסגרתן, רכשה בניינים אשר מושכרים לטווח הארוך לחברות ממשלתיות, בנקים וחברות ענק הנסחרות בנאסד"ק. "הסיכון כאן נמוך במיוחד, הגופים השוכרים את הנכס חתומים בהסכמים לטווח של כ-5-10 שנים קדימה, מה שלמעשה מבטיח את ההכנסה השוטפת עבור המשקיעים. זה לא כמו להשכיר ללקוח פרטי שיכול לא לשלם או שמשבר הקורונה עלול לפגוע בפרנסתו ולייצר בעיות תשלום למשקיעים". מספר אחד המשקיעים.

בכנס, תוצג הזדמנות ההשקעה החדשה בפארק העסקים LanderHaven, ממרכזי העסקים המבוקשים ביותר בארה"ב אשר תפוסת השכירות בו גבוהה מ-97%. אחד משוכרי העוגן בבניינים שתרכוש החברה יחד עם המשקיעים היא חברת ענק הנסחרת בנאסד"ק אשר הכנסותיה הסתכמו בכ-3 מיליארד דולר בשנה החולפת.

דילוג לתוכן