יום שלישי   |   25 יוני    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / תל אביב בוערת: קומפלקס המגורים שמחירי הדירות בו זינקו בכ-30% בשנה האחרונה; צפי לעלייה של עשרות אחוזים נוספים

תל אביב בוערת: קומפלקס המגורים שמחירי הדירות בו זינקו בכ-30% בשנה האחרונה; צפי לעלייה של עשרות אחוזים נוספים

קומפלקס המגורים של פלורנטין שנבנה ע"י מייסד AM:PM, רן בלינקיס, וקבוצות הנדל"ן יובלים ו-Leny, מציג חוויה תל אביבית להייטקיסטים שכל כך חסרה בעיר: דירות עם מפרט עשיר בקומפלקס מרהיב הממוקם באזור החם ביותר בפלורנטין, ועתיד להיות הסיטי החדש של העיר תל אביב. הדירות נמכרות כיום בכ-3.5 מיליון ₪ והצפי הוא שלאור הביקוש הרב בקרב עובדי ההייטק, מחירן יעלה בעוד עשרות אחוזים. מתוך 2 מגדלים בקומפלקס, נותרו 11 דירות אחרונות בלבד

"משקיעים מחפשים דירות שיושכרו ע"י הייטקיסטים והקומפלקס הותאם בדיוק עבור קהל זה, שמחפש מגורי איכות": מי שעיצב את חוויית הקניות התל אביבית והקים את AM:PM, אחראי היום על אחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר בת"א – קומפלקס המגורים של פלורנטין אשר נבנה במיקום הטוב ביותר בשכונה, שעתיד להיות הסיטי החדש של תל אביב.

הקומפלקס, תוכנן על ידי אדריכל העל אילן פיבקו וכולל 2 מגדלים מפוארים שביניהם מבנה מרהיב לשימור. בשונה מפרויקטים אחרים בעיר, הקומפלקס מציע מפרט עשיר במיוחד של פנים הדירות הכולל את המותגים המובילים ביותר, וממוקם בסמוך לתחנות הרכבת הקלה ובמרחק הליכה מרחוב רוטשילד. דירות 2 חדרים אחרונות בפרויקט נמכרות היום בכ-3.5 מיליון ₪, ולאור הביקוש ההערכה היא שמחירי הדירות יחצו את רף 4 מיליון השקלים.

ההייטק מניע את שוק הנדל"ן התל אביבי

הנפקות הענק של חברות ההייטק הישראליות הזרימו מיליארדי דולרים לעשרות אלפי עובדי הייטק. בהנפקת חברת ironSource בלבד "נולדו" 230 מיליונרים חדשים, רובם תל אביבים. "הייטקיסטים צעירים מחפשים סטנדרט מגורים גבוה והפרויקט שלנו מותאם במיוחד עבורם." מספרים בסביבת הפרויקט. "ישנו ביקוש גבוה מאוד למגורים באזור פלורנטין. הדירות בפרויקט מרווחות במיוחד וכוללות מפרט עשיר של החברות המובילות. כמו כן, מיקומן האסטרטגי במיוחד הופך לסיטי החדש של תל אביב, בו צפויה גם עליית המחירים הגבוהה בעיר בשנים הקרובות". מוסיפים החברה.

דילוג לתוכן