שבת   |   13 אפריל    |   
דף הבית / השקעות / כ-700 מטרים מהים ותשואה של כ-8-12% בשנה: כך נראה אחד הפרויקטים המפוארים בקפריסין

כ-700 מטרים מהים ותשואה של כ-8-12% בשנה: כך נראה אחד הפרויקטים המפוארים בקפריסין

סטאר קוואליטי

פרויקט PEARL HOUSE הנמצא במרחק של כחצי שעה טיסה בלבד מת"א, נבנה לצד המרינה ונחשב לאחד מהפרויקטים המפוארים שנראו באי. לאור הפיתוח של המרינה, צפויה עליית מחירים של כ-25% בשנה הקרובה והתשואות משכירות בפרויקט צפויות להגיע לכ-12% בשנה. בפרויקט, נותרו דירות אחרונות הנמכרות ממיליון שקלים בלבד

"מגורים על שפת הים": פרויקט PEARL HOUSE מגשים את חלום המגורים על שפת הים ומציע סטנדרט חדש של מגורי יוקרה במרינה בקפריסין. "דמיינו שאתם מתגוררים על שפת הנמל בת"א ונהנים משפע המסעדות, בתי הקפה, החנויות וכמובן, חופי הים הקסומים", מספרים בחברת Star Quality, המשווקת הבלעדית של הפרויקט.

מיקומו של הפרויקט הוא בלב המרינה, אשר עוברת שיפוץ בכ-1.2 מיליארד יורו, הצפוי להפוך אותה לאחד מהמקומות האטרקטיביים ביותר באירופה עבור תיירים ולהציע שלל מלונות ואטרקציות לתיירים. ההערכות הן, שתוך כשנה מחירי הנדל"ן באזור המרינה יזנקו בכ-25%.

בזכות המשווקת הבלעדית של הפרויקט, חברת Star Quality, ישראלים יוכלו לרכוש את דירת החלומות בליווי מלא בשפה העברית ועם עורך דין ישראלי. הדירות יימכרו בכמיליון שקלים בלבד וצפויות לייצר כ-12% תשואה בשנה.

למידע נוסף:

    דילוג לתוכן