יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / עם 39,000 דולר בלבד: כך תרכשו דירות בגיאורגיה עם צפי לתשואה של יותר מ-10% בשנה

עם 39,000 דולר בלבד: כך תרכשו דירות בגיאורגיה עם צפי לתשואה של יותר מ-10% בשנה

השקעה בגיאורגיה - Smart Invest

חברת Smart Invest מנגישה את ההשקעות ברחבי גיאורגיה לקהל הישראלי ותציע דירות במיקומים מרכזיים בבטומי ובטביליסי, הכוללות רמת גמר פרימיום, ריהוט ואיבזור מלא וחברת ניהול שתנהל עבור הרוכש את הנכס מא'-ת'. מחירי הדירות: החל מ-39,000 דולר בלבד. המשקיעים צפויים ליהנות מכ-10% תשואה בשנה משכירות, בנוסף לרווח מעליית מחירי הנדל"ן בגיאורגיה.

"מעולם לא היה קל יותר להשקיע מעבר לים": החברה מציעה כעת מעטפת כוללת של ניהול לקהל המשקיעים בארץ שתאפשר להם להשקיע בצורה נוחה במיוחד בטביליסי ובבטומי שבגיאורגיה, שנחשבות ליעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר באירופה כיום.

החברה, תציע מגוון נכסים למשקיעים, חלקם לאכלוס מיידי וחלקם בטווח של שנתיים עד לקבלת מפתח, במחירים החל מ-39,000 דולר בלבד. הנכס מלווה במעטפת ניהולית כוללת שתסייע למשקיעים  להפיק את המירב מהשקעתם במינימום מאמץ.

מחירי הנדל"ן בגיאורגיה עולים מדי שנה ומייצרים הזדמנות לרווח בנוסף להכנסה משכירות.

גיאורגיה, נחשבת כיום לאחד מיעדי ההשקעות האטרקטיביים ביותר באירופה, המדינה, שמעניקה הטבות מס למשקיעים זרים, משקיעה הון עתק בשיפור התשתיות והתיירות בה גדלה מדי שנה. כמו כן, צעירים מכל רחבי גיאורגיה מהגרים לערים המרכזיות בטומי וטביליסי, מה שמוביל לעליית מחירי הנדל"ן ועלויות השכירות.

"יצרנו מעטפת שמנגישה את ההשקעות לישראלים ברחבי טביליסי ובטומי. ישראלים עם 140,000 ₪ יכולים כיום ליהנות מתשואות גבוהות בשוק הנדל"ן מעבר לים ולא לפחד מבירוקרטיה מורכבת". מספר מני בניש, מנכ"ל החברה המשמש גם קונסול הכבוד של גאורגיה בארץ.

החברה היזמית בנתה ומכרה בשנה האחרונה אלפי יחידות לשוק המקומי והבינלאומי, וביניהם לקוחות שראליים רבים.

דילוג לתוכן