שבת   |   22 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "הישראלים שרוכשים יחד מתחם דירות להשכרה בארה"ב": כך תנצלו את משבר הקורונה כדי להשקיע בנכסים שנרכשים במחיר נמוך ממחיר השוק

"הישראלים שרוכשים יחד מתחם דירות להשכרה בארה"ב": כך תנצלו את משבר הקורונה כדי להשקיע בנכסים שנרכשים במחיר נמוך ממחיר השוק

הישראלים שרוכשים יחד מתחם דירות
משבר הקורונה לימד את המשקיעים כי נכס נדל"ני הכרחי לביטחון הכלכלי של המשפחה אשר מייצר הכנסה נוספת ובטוחה גם בתקופות משבר. בחודשים האחרונים הייתה עלייה מטאורית ברכישת נכסי הנדל"ן בארה"ב לאור העובדה שניתן לקנות נכסים במחירים נמוכים וליהנות משכירות שנותרה גבוהה. חברה ישראלית מאפשרת לכם להשקיע בנכס אשר מושכר וליהנות מהכנסה שוטפת מהיום הראשון.

רכישת נכס שמושכר לדיירים שבחוזה ומייצר הכנסה נוספת מהיום הראשון זה החלום של כל משקיע, במיוחד כאשר מדובר בהכנסות שכירות גבוהות משמעותית ביחס למחיר הנכס. בחודשים האחרונים הייתה עליה של 25% ברכישת דירות למגורים בארה"ב, בין היתר, בקרב משקיעים ישראלים שמתאגדים יחד ומשקיעים בנכסים מושכרים.

"משקיעים כיום מחפשים אפיק השקעה יציב ובטוח, והשקעה יחד כקבוצה בנכסים אשר מושכרים הינה ההשקעה האידיאלית ביותר היום, כזו שמתחילה להחזיר את עצמה החל מהיום הראשון." מספר מתן פרטמן, בעלים ומנכ"ל משותף של חברת RM GROUP.

איך זה עובד?

אחת מ"שיטות המגורים" הנפוצות ביותר בארה"ב הינה בנכסי Multi Family – מבנים הכוללים עשרות/מאות דירות עם חדרי כביסה משותפים, חצר משותפת ולעתים בריכה. הביקוש למגורים בנכסים האלו גבוה במיוחד ולרוב הינם ממוקמים במרכזי ערים, בסמוך למקומות תעסוקה רבים.

מבחינת המשקיע, השקעה בנכס מהסוג הנ"ל היא פשוטה במיוחד: המשקיע, נהנה מהכנסות השכירות החודשיות החל מהיום הראשון ונהנה מחברת השקעות שמנהלת עבורו את ההשקעה, דואגת לטיפול בנכס ומעבירה לו את ההכנסה השוטפת ישירות לחשבון בצירוף דו"חות רבעוניים.

כמו כן, ההשקעות הינם החל מ-80,000 $ בלבד, חמישית מאשר השקעה בדירה ממוצעת בישראל, אשר מייצרת הכנסה שוטפת משכירות בדומה להכנסות השכירות מדירה בארץ.

דילוג לתוכן