יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / השקעות / עסקת הנדל"ן הגדולה של הישראלים בארה"ב: כך תייצרו הכנסה שוטפת ובטוחה עם אופציה לאקזיט תוך מס' שנים.

עסקת הנדל"ן הגדולה של הישראלים בארה"ב: כך תייצרו הכנסה שוטפת ובטוחה עם אופציה לאקזיט תוך מס' שנים.

עסקת הנדל"ן האטרקטיבית בארה"ב

ענקית הנדל"ן Realco שיצרה בשנים האחרונות עבור מאות לקוחותיה תשואות דו-ספרתיות,  משיקה כעת פרויקט חדש וסולידי במסגרתו תרכוש מתחם מגורים ובו 97% מהדירות מושכרות לאורך טווח. עשרות משקיעים בלבד יוכלו להצטרף לפרויקט בהשקעה של 180,000 ש"ח בלבד.

ענקית הנדל"ן Realco הודיעה היום שתאפשר גם למשקיעים קטנים להצטרף לעסקת הענק המתוכננת בארה"ב , במסגרתה תרכוש החברה מתחם מגורים ובו 97% מהדירות מושכרות. החברה, שמשקיעה יחד עם לקוחותיה באותם התנאים תהיה אחראית על שיפוץ הנכס והשבחתו והכוונה היא למכור אותו לאחר תקופה של כ-3 שנים ברווח גדול,  שיניב למשקיעים "אקזיט" מעבר להכנסה השוטפת משכר הדירה.

הפרויקט, יאפשר למשקיעים ליהנות מהכנסה שוטפת והשקעה סולידית מבלי שיהיה להם צורך להתעסק עם דיירים. במסגרת העסקה, החברה תהיה אחראית הן על הדיירים, הן על שיפוץ הנכס בתקופה של 3 שנים ולאחר מכן גם על מכירתו.

"הבנו שמשקיעים מעוניינים במינימום התעסקות וכמה שפחות סיכון…"

עסקת הנדל"ן מאפשרת למשקיעים ליהנות מהכנסה שוטפת שתינתן למשקיעים מדי רבעון , כתוצאה מהכנסות השכירות של הדיירים , מבלי שיצטרכו לעשות דבר. העסקה, מלווה ע"י משרדי עורכי הדין ורואי החשבון הגדולים בישראל והחברה צופה כי בעוד 3 שנים יימכר הנכס ברווח משמעותי.

לפרטים נוספים:

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן