יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / החברה הישראלית שמציעה לכם לרכוש נכס שמושכר לטווח הארוך ע"י הבנק השוויצרי UBS

החברה הישראלית שמציעה לכם לרכוש נכס שמושכר לטווח הארוך ע"י הבנק השוויצרי UBS

סביוני גבעת שמואל

חוששים שמא יהיו בעיות עם השוכרים? חברה ישראלית רכשה לאחרונה בניין משרדים שמושכר ע"י הבנק השוויצרי UBS לטווח הארוך ומציעה לישראלים לייצר הכנסה רבעונית שוטפת מהיום הראשון ורווח ממכירת הנכס בעוד כ-3-5 שנים. השקעה מינימלית: 180,000 ₪ בלבד.

"מצאנו פתרון לכסף ששוכב בחשבון הבנק באמצעות מסלול סולידי שמאפשר למשקיעים שלנו לייצר הכנסה רבעונית ורווח על הקרן בתקופה של 3-5 שנים. הבנק השוויצרי UBS משכיר מאתנו את הבניין ובהסכם עמם ישנה אופציה להארכת השכירות במחירים גבוהים יותר. במהלך השנים אנו נשפץ את המבנה ונעלה את הערך של הבניין ולאחר מכן נמכור אותו ברווח". מספר גורם בחברת הנדל"ן הגדולה Realco, אשר מנהלת נכסים בשווי העולה על 80 מיליון דולר.

"אנו משקיעים יחד עם המשקיעים שלנו באותם התנאים כדי לייצר זהות אינטרסים. זו העסקה החמישית שלנו בעקבות ההצלחה עם העסקאות הקודמות והביקוש הרב בקרב המשקיעים."

"השקעה לתקופה של 3-5 שנים במהלכה נהנים מהכנסות שכירות ואין צורך בכל התעסקות"

ההשקעה החדשה הינה פתרון אטרקטיבי עבור משקיעים שאינם מעוניינים להתעסק עם הנכס והשוכרים ומעוניינים בשקט נפשי. במסגרת העסקה, שמלווה ע"י משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, החברה, בעלת נציגות בחברת הניהול, תדאג לגביית התשלומים באופן שוטף ותהיה אחראית על שיפוץ הנכס ומכירתו. עבור המשקיעים מדובר במסלול סולידי המאפשר להם לייצר רווח הון בתקופה קצרה יחסית והכנסה שוטפת.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן