יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / קהילת המשקיעים החזקה בישראל: עלייה של מאות אחוזים בהצטרפות למסלול ההשקעות בנדל"ן מושכר בארה"ב

קהילת המשקיעים החזקה בישראל: עלייה של מאות אחוזים בהצטרפות למסלול ההשקעות בנדל"ן מושכר בארה"ב

מאז הושק המסלול החדש של חברת ההשקעות הישראלית רילקו, אשר מציע להשקיע בנכס שמושכר לאחת מחברות התעשייה הגדולות בארה"ב לתקופה של 15 שנה, נרשמה עלייה של מאות אחוזים בביקוש למסלולי השקעה בארה"ב. המסלול, מציע שכירות שוטפת לחשבון הבנק של המשקיעים ועלייה של כ-3% במחירי השכירות בכל שנה. רף הכניסה להשקעה: כ-500,000 ₪
חודש יוני היה אחד מהחודשים המאתגרים עבור מיליוני משקיעים ברחבי העולם: לראשונה, מדדים יציבים כמו ה-S&P והנאסד"ק נפלו בכ-4% ביממה והעלאת הריביות של הבנקים ברחבי העולם, מובילים משקיעים רבים לחפש אפיקים סולידיים ומניבים.
"אנו רואים שמשקיעים מחפשים לשים את רוב כספם באפיקים סולידיים בתקופה הזו, שזו גם ההחלטה הנבונה ביותר לדעתי", מספר גורם בשוק. "בתקופות שאינן צפויות, גם בשוק הנדל"ן, משקיעים אינם סומכים על לקוחות פרטיים שישכירו מהם את הנכס, אלא יותר על חברות ענק, יציבות ומבוססות אשר יחתמו מולם על חוזים". מוסיף.

לפני כחודש הושק מסלול השקעות חדש בארה"ב: חברת ההשקעות רילקו, המנהלת נכסים בהיקף של למעלה ממיליארד ₪ בארה"ב, השכירה נכס לתקופה של 15 שנה לאחת מחברות התעשייה הגדולות בארה"ב, אשר יושבת באותו הנכס למעלה מ-100 שנה. המסלול, הזניק את הביקוש למסלולי נדל"ן בארה"ב במאות אחוזים תוך מספר ימים.
"המשמעות היא שמשקיעים מבטיחים לעצמם שכירות ל-15 שנה מגוף אדיר המוערך במיליארדי דולרים. הסכם השכירות כולל עלייה של כ-3% בדמי השכירות מדי שנה וצריך לזכור שמחירי השכירות בנדל"ן המסחרי בארה"ב גבוהים פי 4 מהתשואות משכר דירה בישראל". מוסיף.

חברת ההשקעות טרם הודיעה מתי תסיים את ההרשמה למסלול אך בשבועות האחרונים פורסם כי כמה מבכירי המשק הצטרפו למסלול.

למידע נוסף.

דילוג לתוכן