יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / עסקת ענק נוספת לחברת ההשקעות הישראלית רילקו: החברה המייצרת פלסטיקה לתעשייה הצבאית תשכיר את הנכס ל-15 שנה

עסקת ענק נוספת לחברת ההשקעות הישראלית רילקו: החברה המייצרת פלסטיקה לתעשייה הצבאית תשכיר את הנכס ל-15 שנה

חברת AMD Plastics אשר מייצרת לתעשיית הצבא את מוצרי הפלסטיק מזה כ-30 שנה תשכיר מחברת ההשקעות רילקו את הנכס לתקופה של 15 שנה, מה שיבטיח למשקיעי החברה הכנסה שוטפת. רילקו תשקיע 40% מכספה לרכישת המתחם לצד 60% שירכשו על ידי משקיעי החברה שיוכלו להצטרף בהשקעה של חצי מיליון שקלים. מדובר בעסקה נוספת מול גופים אשר עובדים עם המדינה לאחר שהשכירה נכס למשרד הבריאות האמריקאי לתקופה ארוכה

חברת ההשקעות הישראלית רילקו חתמה על עסקת שכירות נוספת מול גוף אשר עובד מול ממשלת ארה"ב, עסקה לטווח של 15 שנים במהלכן חברת AMD Plastics תשכיר את הנכס שרוכשת החברה עם משקיעים. מדובר בעסקה שכירות טווח ארוך נוספת של חברת רילקו מול גופים אשר עובדים באופן שוטף עם הממשלה, לאחר שהשכירה מתחם למשרד הבריאות האמריקאי ולבנק מקומי.

חברת ההשקעות רילקו מתמקדת בהשקעות סולידיות אשר מבטיחות למשקיעי החברה הכנסה שוטפת לטווח של כ-10 שנים ומעלה. החברה, רוכשת נכסים אשר מושכרים לחברות ממשלתיות או חברות ענק בחוזי שכירות ונהנית מהשכירות השוטפת של המשרדים בארה"ב, שהתשואות ברחביה גבוהות פי 3 מאשר השכירות מדירות בישראל. משקיעי החברה, מבטיחים לעצמם שכירות שוטפת ונהנים מעליית מחירי הנדל"ן במקביל.

בעסקה החדשה, תרכוש חברת ההשקעות מפעל הממוקם בקרבת הדאון טאון של קליבלנד, מהאזורים בעלי אחוזי התפוסה הגבוהים ביותר, כאשר החברה תרכוש 40% מהנכס וכ-60% נוספים יוקצו למשקיעי החברה ומשקיעים חדשים שיוכלו להצטרף בהשקעה של חצי מיליון שקלים ומעלה.

דילוג לתוכן