יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / לראשונה: משקיעים יוכלו להשקיע במתחם שמושכר לבנק עד שנת 2034

לראשונה: משקיעים יוכלו להשקיע במתחם שמושכר לבנק עד שנת 2034

להשכיר את הנכס לבנק

חברת ההשקעות הישראלית Realco הפועלת בארה"ב מזה למעלה מעשור מציעה לקהל המשקיעים להשקיע במתחם באזור ביקוש בקליבלנד אשר מושכר לבנק האמריקאי First Federal עד לשנת 2034. עוד יושבות במתחם, ענקית התקשורת AT&T, מהחברות הגדולות בעולם אשר משכירה כ-40% מהמתחם ומחויבת בחוזה ל-8 שנים. המשקיעים יקבלו הכנסה רבעונית קבועה וייהנו מהרווח מהמכירה העתידית של הנכס.

לראשונה: משקיעים ישראלים יוכלו להצטרף להשקעה בארה"ב במסגרתה יהיו שותפים בבעלות במתחם מבוקש בקליבלנד המשתרע על פני 1,200 מ"ר בנוי שמאוכלס ע"י ענקית התקשורת האמריקאית ובנק אמריקאי לטווח הארוך. בהסכמי השכירות עם הבנק, מצוין כי הבנק אחראי על כלל הוצאות התפעול של הנכס.

במסגרת העסקה, חברת ההשקעות Realco תשקיע יחד עם המשקיעים באותם התנאים ותעניק קדימות למשקיעים על הכספים. המשקיעים ייהנו מהכנסה רבעונית קבועה ולאחר  מכן יקבלו את כספי הקרן עם הרווח ממכירה עתידית של המתחם.

בשונה מנכסים אשר מושכרים לאנשים פרטיים ועל בעלי הנכס לטפל בתקלות במושכר, במסלול ההשקעות החדש המשכירים הם הבנק וחברת התקשורת שאחראים על הוצאות התחזוקה של הנכס. המסלול, מאפשר למשקיעים לייצר הכנסה רבעונית קבועה ולמנף את כספם לתקופה קצרה יחסית ממכירה עתידית ברווח. ההשקעה המינימלית בעסקה הינה 280,000 ₪ בלבד.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן