יום שישי   |   21 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה: משקיעים יקבלו חוזה שכירות לנכס ל-15 שנה עם עליית שכירות שנתית של 3%

לראשונה: משקיעים יקבלו חוזה שכירות לנכס ל-15 שנה עם עליית שכירות שנתית של 3%

"יציבות גם בתקופה של אינפלציה ומיתון": בתקופה בה ענקיות הטכנולוגיה צונחות בעשרות אחוזים והבורסות חוות טלטלה, הציגה חברת ההשקעות רילקו, המנהלת השקעות בארה"ב בהיקף של כ-2 מיליארד שקלים, מסלול השקעות שאינו חשוף לסכנת המיתון והאינפלציה המשתוללת: החברה תאפשר למשקיעים להשקיע בנכס מרכזי בארה"ב אשר מושכר לאחת מחברות התעשייה הגדולות בארה"ב בחוזה ל-15 שנה. על פי ההסכם, מדי שנה מחירי השכירות יעלו בכ-3%. החברה תצרף משקיעים בהשקעה של חצי מיליון ₪ ומעלה

לפני כחודש הציגה חברת ההשקעות הישראלית רילקו את מסלול ההשקעות החדש אשר מאפשר לציבור להשקיע בנכס תעשייתי אשר מושכר לכ-15 שנה. המשמעות עבור המשקיעים היא להבטיח לעצמם שכירות שוטפת מאחת מחברות התעשייה הגדולות והוותיקות בארה"ב, אשר יושבת בנכס למעלה מ-100 שנה.

בשבועות האחרונים לאור החשש למיתון בארה"ב והירידות בשווקים, מסלול ההשקעות של החברה זכה לעלייה של מאות אחוזים בביקוש להצטרפות למסלול. חברת ההשקעות רילקו, הודיעה שתעניק עדיפות למאות לקוחותיה בישראל.

"התשואות בנדל"ן המסחרי בארה"ב הן פי 4 מאשר שוק הנדל"ן למגורים בישראל ובדיוק בתקופה הזו, שקשה מאוד למצוא עסקאות יציבות ומניבות, החברה הודיעה על מסלול יציב במיוחד שמוביל את הציבור להסתער". מספר אחד האנליסטים בשוק.

דילוג לתוכן