יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / אושר לפרסום: רילקו תעניק למשקיעיה בישראל בטחונות ייחודיים לשוק השקעות הנדל"ן בחו"ל

אושר לפרסום: רילקו תעניק למשקיעיה בישראל בטחונות ייחודיים לשוק השקעות הנדל"ן בחו"ל

תשואה כפולה מהתשואה בארץ
לאחר שחתמה על עסקה שבמסגרתה תרכוש נכס מסחרי שמושכר למשרד הבריאות האמריקאי ותקבל את הכנסות השכירות מממשלת ארה"ב, הודיעה החברה שבעת החוזה תעניק בטחונות למשקיעים הייחודיים לשוק השקעות הנדל"ן בחו"ל.

חברת ההשקעות הישראלית רילקו רוכשת בימים אלו את בניין משרדים יוקרתי אשר מאוכלס ברובו ע"י משרד הבריאות האמריקאי ובנק מקומי. החברה, שהתמודדה במכרז עם מספר גופים, תרכוש בשבועות הקרובים את המתחם ותאפשר למשקיעיה ליהנות מהשקעה שבה למעשה "ממשלת ארה"ב משלמת את הכנסות השכירות החודשית למשקיעים".

עבור חברת השקעות ישראלית, מדובר למעשה בפעם הראשונה שגוף ממשלתי שוכר נכס אשר מוצע להשקעה לציבור. בתקופה כזו, כאשר הציבור זקוק לאפיקי השקעה יציבים ומניבים, החברה מתחייבת ומגבה את ההשקעה בביטחונות כאשר המשקיעים ייהנו מתשואה כפולה מהתשואה מנדל"ן בישראל, כל זאת בהשקעה של 100,000 דולר בלבד.

מעל למיליון מ"ר שהחברה מנהלת בארה"ב

חברת ההשקעות רילקו אשר הוקמה ומנוהלת ע"י איש העסקים תומר חי נחשבת לאחת מחברות ההשקעות הפרטיות הגדולות בארץ, כאשר כיום מנהלת החברה מעל למיליון מ"ר של נכסים מניבים. החברה זכתה להישגים מרשימים בשנים האחרונות וכעת תרכוש את מתחם המשרדים היוקרתי בלב אוהיו, בהיקף של עשרות מיליוני דולרים.

ההשקעה במתחם המשרדים תאפשר למשקיעים לקבל הכנסה שוטפת משכירות. בהשקעה, שתיסגר ב-31.12, נותרו יחידות אחרונות.

דילוג לתוכן