יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / הישג נוסף לחברת ההשקעות רילקו: ענקית התקשורת Vox Mobile שוכרת את הבניין שרכשה החברה לטווח של שנים קדימה

הישג נוסף לחברת ההשקעות רילקו: ענקית התקשורת Vox Mobile שוכרת את הבניין שרכשה החברה לטווח של שנים קדימה

Vox mobile שוכרת מרילקו בניין משרדים

לאחר שמשרד הבריאות האמריקאי ובנק גדול שכרו שטחים בבניינים שרכשה החברה והבטיחו למשקיעים הכנסה לטווח של 10 שנים, ענקית התקשורת Vox Mobile שוכרת את הבניין החדש שרוכשת החברה לטווח של שנים קדימה. העסקה צפוי להיות אחת מעסקאות הנדל"ן המניבות של חברה ישראלית פרטית

חברת ההשקעות Realco, אשר לאחרונה פורסם כי הגדילה את סך נכסיה בכמעט 300 מיליון ₪ מתחילת השנה, הודיעה ללקוחותיה לאחרונה על ההשקעה החדשה בבניין בפארק עסקים מבוקש בקליבלנד, בניין שמושכר ע"י ענקית התקשורת Vox Mobile לטווח הארוך. ההשקעה, תבטיח כעת למשקיעים שיצטרפו הכנסה שוטפת לטווח של שנים קדימה.

מתחילת השנה, נכסי חברת רילקו הושכרו לגופים הגדולים בארה"ב: משרד הבריאות האמריקאי, בנק מקומי וחברת לוגיסטיקה שהכנסותיה הסתכמו בכ-3 מיליארד דולר בשנה החולפת, השכירו את נכסי החברה והבטיחו למשקיעים הכנסה שוטפת לתקופות של עד 10 שנים קדימה.

בשיא מגפת הקורונה, חתמה Realco על הסכמי רכישה של מספר בניינים במרכזי העסקים המבוקשים בארה"ב. מחירי הנדל"ן שעלו בחודשים האחרונים, מאפשרים למעשה למשקיעים המצטרפים לקנות נכס במחיר נמוך ממחיר השוק.

"אנשים כיום מחפשים הכנסה שוטפת ובטוחה לטווח של שנים קדימה. כניסתה של ענקית התקשורת, תבטיח שכירות חודשית קבועה למשקיעים שלנו". מספר תומר חי, מנכ"ל החברה. ההשקעה בפרויקט הינה החל מחצי מיליון ₪.

דילוג לתוכן