יום חמישי   |   20 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / שנת שיא לחברת רילקו הישראלית: היקף ההשקעות זינק במאות אחוזים

שנת שיא לחברת רילקו הישראלית: היקף ההשקעות זינק במאות אחוזים

חברת ההשקעות הישראלית רילקו, המתמחה בנדל"ן בארה"ב, הפכה לקבוצת ההשקעות החזקה בארץ המונה קהילה של מאות משקיעים, ביניהם, משקיעים כשירים ובכירים במשק הישראלי. החברה, רכשה שטחי משרדים בפריים לוקיישן בארה"ב בהיקף של מאות מיליוני שקלים ומציעה כיום למשקיעים להשקיע בנכסים מושכרים לתקופה של כ-10 שנים קדימה ולהבטיח לעצמם שכירות חודשית שמתקבלת ע"י חברות ענק

בעיצומו של משבר הקורונה, קיבלה הנהלת חברת רילקו את ההחלטה באמצעות אנליסטים של החברה להשקיע בבנייני משרדים בפריים לוקיישן בארה"ב. כשנתיים לאחר מכן, מחירי המשרדים זינקו בעשרות אחוזים ומחירי השכירות הגיעו לשיא. המחסור החמור בשטחי משרדים, מוביל את חברות ההייטק הגדולות בעולם להתחייב על שכירות לתקופה של כ-10 שנים קדימה ומבטיח למשקיעי החברה הכנסה שוטפת לטווח הארוך.

פורטפוליו הנכסים של רילקו כולל בין היתר נכסים שהושכרו לממשלת ארה"ב, לבנקים אמריקאים ולחברות ענק הנסחרות לפי שווי של מיליארדי דולרים בנאסד"ק. לאחרונה, אחת מהחברות הגדולות בתעשיית החלל השכירה מתחם שלם של החברה.

רילקו, הוקמה ע"י איש העסקים תומר חי, המוכר בין היתר כמי שהקים את "מועדון המשקיעים", אשר התפרסם באתר כלכליסט. המועדון שיצר, מונה כיום מאות משקיעים, ביניהם, כמה מבכירי המשק הישראלי. בשנה החולפת, היקף ההשקעות של המועדון הוערך במאות מיליוני שקלים, סכום שהתקרב להשקעותיהם של הגופים המוסדיים הגדולים בישראל.

במהלך השבועות הקרובים, החברה תציע למשקיעים להצטרף למסלול שלראשונה, צפוי להניב הכנסות שכירות לתקופה של כ-10 שנים, בנוסף לעליית הערך של המשרדים מהם ייהנו המשקיעים.

ההשקעה החל מחצי מיליון שקלים.

דילוג לתוכן