יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / רופאים, עורכי דין, הייטקסיטים ומנכ"לים: כך נראות ההשקעות של האלפיון העליון בנדל"ן מניב בארה"ב

רופאים, עורכי דין, הייטקסיטים ומנכ"לים: כך נראות ההשקעות של האלפיון העליון בנדל"ן מניב בארה"ב

התשואות בנדל"ן מניב בארה"ב הינן מהגבוהות בעולם, זאת בתנאי כמובן שרוכשים את הנכס עם חברה אמינה ומקצועית שיודעת לאתר נכסים במחיר אטרקטיבי, במיקום טוב ועם שוכרים איכותיים. בעוד שמרבית הציבור מסתבך עם ניהול הנכס בשלט רחוק, השקעותיהם של האלפיון העליון בטוחות יותר ורווחיות יותר. השיטה: קבוצות משקיעים מאגדות את כספם, רוכשות נכסים במחיר זול משמעותית ממחיר השוק ומאתרות שוכר יציב, כמו למשל גוף ממשלתי, גופים רפואיים או חברות ענק המשכירות את המתחם לתקופה של כעשור.

"קרובים לצלחת": בחודשים האחרונים נחשפו השקעותיהם של בכירים במשק הישראלי, ביניהם גם שמות המוכרים לכולנו, אשר "משקיעים יחד" ומנצלים את כוח הקנייה בכדי לאתר נכסים הנמכרים מתחת למחיר השוק בארה"ב. כוח הקנייה האדיר שנוצר כתוצאה מרכישת נכס כקבוצה, מאפשר להם לרכוש נכסים במיקומים טובים יותר אשר מושכרים לתקופה של כעשור קדימה לעתים ומבטיחים להם הכנסה שוטפת גבוהה במיוחד.

אחת מהעסקאות שנחשפו הייתה רכישת בניין משרדים, בו גוף ממשלתי שוכר את הנכס בחוזה לכ-10 שנים קדימה. עסקה זו, סידרה "פנסיה נדל"נית" למשתתפים בה.

עסקאות הקבוצה מנוהלות ע"י חברת רילקו, נותנת החסות של קבוצת הכדורגל "מכבי תל אביב" אשר מנהלת כ-3.5 מיליארד ₪ בארה"ב עבור משקיעים ישראלים.

בעלי 500,000 ₪ יוכלו להצטרף לעסקאות בהן רוכשים נכסים מושכרים במחיר נמוך ממחיר השוק.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן