יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / "המרוויחות הגדולות מהמשבר": חברת ההשקעות Realco רכשה נכסים עם שוכרי ענק במחיר נמוך ממחיר השוק

"המרוויחות הגדולות מהמשבר": חברת ההשקעות Realco רכשה נכסים עם שוכרי ענק במחיר נמוך ממחיר השוק

ההצלחה הגדולה של חברת רילקו

בעוד שחברות רבות "ירדו מתחת לרדאר" והקפיאו את הפעילות בחודש מרץ, כאשר ווירוס הקורונה החל להתפשט בישראל, חברת ההשקעות Realco ניצלה את הלחץ האדיר של בעלי הנכסים בארה"ב ורכשה נכסים שמושכרים במלואם לחברות ענק במחירים נמוכים במיוחד. לאור מחירי הרכישה הנמוכים, ההכנסה משכירות צפויה להיות גבוהה כתצואה מהשכירות החודשית שנותרה אותה השכירות.

חברת ההשקעות Realco שבבעלותו של איש העסקים תומר חי נמנית בין החברות הישראליות שהצליחו לנצל את משבר הקורונה בכדי לרכוש נכסים במחירים אטרקטיביים במיוחד. החברה, רכשה במהלך המשבר נכסים שמושכרים במלואם לחברות ענק בעלות שווי שוק של למעלה ממיליארד דולר, כאשר איתרה בעלי נכסים שהיו זקוקים לתזרים מזומנים ומכרו את הנכס במחיר נמוך במיוחד.

Realco הינה אחת מחברות ההשקעות המובילות בישראל אשר פועלות בשוק האמריקאי. לקוחות החברה נהנים מניהול הנכסים בארה"ב והכנסות שכירות קבועות המועברות לחשבון הבנק שלהם, כל זאת באמצעות ניהול של חברה ישראלית בעלת סניף בארץ ובארה"ב.

"התשואות בשוק השכירות בארה"ב הן בערך פי 4 מתשואה משכר דירה בישראל"

שוק הנדל"ן האמריקאי מספק הזדמנויות גדולות למשקיעים: בעוד שבארץ, עלות דירה ממוצעת הינה למעלה ממיליון וחצי ₪ במרכזי ערים והכנסות השכירות נעות סביב 4,500 ₪, בארה"ב יש אפשרות להשקיע כ-400,000 ₪ וליהנות מהכנסות שכירות דומות.

השיטה של חברת ההשקעות Realco למעשה עונה על צרכי המשקיעים שחוששים לנהל את הנכס "בשלט רחוק": החברה מספקת שירות ישראלי ומשקיעה יחד עם לקוחותיה ואחראית על העברת תשלומי השכירות למשקיע ובעתיד גם מוכרת את הנכסים.

בימים אלו החברה מגייסת משקיעים לפרויקט נוסף המושכר לחברות ענק בעלות שווי שוק של למעלה ממיליארד דולר כל אחת כאשר חוזי השכירות לתקופה של 10 שנים קדימה.

דילוג לתוכן