יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / בדיוק בתקופה בה ישראלים מחפשים יציבות: מסלול ההשקעה שיאפשר למשקיעים לקבל שכירות שוטפת מהחברות הגדולות בארה"ב

בדיוק בתקופה בה ישראלים מחפשים יציבות: מסלול ההשקעה שיאפשר למשקיעים לקבל שכירות שוטפת מהחברות הגדולות בארה"ב

בתקופה בה רבים מחפשים יציבות והכנסה שוטפת וחוששים מהפיחות של השקל, חברת ההשקעות הישראלית-אמריקאית רילקו, הודיעה שמשקיעים יוכלו להצטרף להשקעה במרכז לוגיסטי בעל תפוסה של 96% עם חברות מובילות. ההשקעה, תייצר שכירות שוטפת המוערכת בכפי 2 מפיקדון בנקאי ממוצע בארץ והמשקיעים ייהנו בין היתר גם מעליית הערך של הנכס. רף הכניסה להשקעה: 500,000 ₪

המרכז הלוגיסיטי  שרוכשת החברה, מושכר ע"י חברות ענק וותיקות, חלקן רפואיות, אשר חתומות על חוזה שכירות לכמה שנים ונמצאות במקום שנים רבות תחום הלוגסיטיקה מאופיין במחסור חמור של שטחים ונמצא בתפוסה של מעל ל98% בממוצע . 

במסגרת העסקה, המשקיעים יקבלו ניהול שוטף של הנכס והכנסה שוטפת והתשואה השנתית הינה כפי 2 מפיקדון בנקאי ממוצע. בחודשים האחרונים השלימה, רילקו בהיקף רכישות של כ-110 מיליון דולר ונבחרה להשתתף בוועידה הכלכלית של ישראל אשר התקיימה בבורסה לניירות ערך עם החברות המובילות במשק.

חברת רילקו, הינה חברת מובילה להשקעות בנדל"ן מניב בארה"ב ומנהלת על פי ההערכות כ-3.5 מיליארד שקלים של משקיעים ישראלים, חלקם, משקיעים כשירים וביניהם ניתן למצוא את בכירי המשק הישראלי. 

העסקה הנוכחית, תאפשר למשקיעים ישראלים ליהנות משילוב של מהכנסה שוטפת וביטחונות חזקים ,ניהול שוטף ועליית ערך ותהווה אלטרנטיבה משתלמת יותר מאשר הפיקדונות הבנקאיים המוצעים בשוק.

למידע נוסף >>

    דילוג לתוכן