יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "יציבות היא שם המשחק": כך תשקיעו בנכס שמושכר ל-10 השנים הבאות

"יציבות היא שם המשחק": כך תשקיעו בנכס שמושכר ל-10 השנים הבאות

רילקו רוכשת מתחם משרדים
חברת ההשקעות Realco, שרכשה בשבוע החולף בניין משרדים המושכר למשרד הבריאות האמריקאי, הציגה את ההשקעה החדשה במסגרתה תאפשר לרוכשים להשקיע בנכס אשר מושכר ל-10 השנים הבאות ע"י חברות ענק. גורמים מקורבים לחברה מספרים כי ההכנסות משכירות עשויות להיות אפילו דו-ספרתיות.

החשש הגדול ביותר של כל משקיע שרוכש דירה או משרד נע סביב התפוסה של הנכס ואיתור שוכרים איכותיים שיבטיחו לו הכנסה יציבה משכירות. ביום א' הודיעה חברת ההשקעות Realco, המנהלת נכסים ביותר מ-100 מיליון דולר בארה"ב, על עסקה שתאפשר למשקיעים להצטרף לעסקה בה הנכס מושכר ל-10 השנים הבאות ע"י כמה מהחברות הגדולות בארה"ב.

"הודות" למשבר הקורונה החברה תרכוש את הנכס במחיר נמוך ממחיר השוק, מה שיגדיל את התשואה מהכנסות השכירות, שעל פי ההערכות עשויות להיות אפילו דו-ספרתיות לשנה. במסגרת ההשקעה, משקיעים לא יצטרכו לנהל בעצמם את הנכס, והנכס ינוהל ע"י החברה, שתעביר את הכנסות השכירות החודשיות לחשבון הלקוחות.

בחנו עשרות עסקאות בזמן האחרון ורק לאחר שווידאנו היטב שהחברות המשכירות את הנכס יציבות ופועלות מזה שנים החלטנו לרכוש את הנכס

בנכס שאיתרה החברה באוהיו יושבות 3 חברות מהגדולות בארה"ב, אשר כל אחת מהן מעסיקה אלפי עובדים ומעלה ובעלת שווי שוק של מעל מיליארד דולר כל אחת. החברות, יושבות בנכס מזה שנים והנכס המפואר, כולל מגרשי כדורסל, חדר כושר, שולחנות סנוקר, פינות ישיבה ומתחם חנייה לעובדי החברות.

"השקעה בנכס שבו שוכרים בחוזה לטווח של 10 שנים הבאות היא יציבה. בחנו היטב את יציבותן של החברות, שחלקן פועלות יותר מ-100 שנה, ולאחר שהצלחנו להשיג מחיר אטרקטיבי על הנכס, הודענו על רכישת המתחם". מספר תומר חי, מנכ"ל חברת ההשקעות Realco. חברת Realco, משקיעה יחד עם המשקיעים באותם התנאים כדי לייצר זהות אינטרסים. ההשקעה החל מ-400,000 ₪.

דילוג לתוכן