יום חמישי   |   29 פברואר    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / להשקיע בבניין ההייטק של קליבלנד: חברת ההשקעות הישראלית רוכשת עם משקיעים את אחד מהבניינים המבוקשים ביותר במרכז העסקים

להשקיע בבניין ההייטק של קליבלנד: חברת ההשקעות הישראלית רוכשת עם משקיעים את אחד מהבניינים המבוקשים ביותר במרכז העסקים

"כמו לקנות את המגדלים המבוקשים ביותר בת"א שהם מושכרים לחברות ענק": חברת ההשקעות רילקו שהקימה במהלך השנה את "מועדון החצי מיליון" תאפשר למשקיעים להצטרף לעסקה סולידית במסגרתה תרכוש בניין בפריים לוקיישן בקליבלנד המאוכלס ע"י חברות הייטק גדולות. החברה תקנה את הבניין במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק וכלל המשקיעים בפרויקט ייהנו מהכנסה קבועה ושוטפת מהיום הראשון

בדומה לעסקאות הנדל"ן שמבצעות חברות הביטוח אשר רוכשות מגדלים בת"א ונהנות מהשכירות החודשית, חברת ההשקעות רילקו, אשר הקימה במהלך השנה את "מועדון החצי מיליון" וגייסה למעלה מ-250 מיליון שקלים, תאפשר למשקיעים להשקיע בבניין עסקים במיקום מרכזי אשר מושכר לשוכרים.

החברה, הצליחה לרכוש את הבניין במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ולאורך השנים היא ומשקיעיה יקבלו את השכירות החודשית של החברות שיושבות בו וייהנו מעליית הערך. חלק מהחברות חתומות על הסכמי שכירות לטווח של 10 שנים. בבניין, נמצא החניון המרכזי במתחם העסקים שיירכש גם כן בעסקה. כמו כן, בבניין מסעדה איטלקית זוכת פרסים אליה מגיעים מכל רחבי העיר.

"ממוצע התשואה מנדל"ן מסחרי בארה"ב הוא -10%-11% בשנה, יותר מפי 4 מאשר בארץ. בחרנו בניין מבוקש בפריים לוקיישן על מנת להבטיח למשקיעים שלנו שהוא תמיד יהיה מושכר". מספרים בסביבת הפרויקט. לקוחות יוכלו להצטרף לעסקה בהשקעה החל מ-150,000 דולר.

אסטרטגיית החברה זהה לזו של חברות הביטוח: רוכשים בניינים שמושכרים לטווח הארוך

רילקו הפכה בשנתיים האחרונות לאחת מחברות הנדל"ן בארה"ב הגדולות בישראל. החברה השלימה עסקאות במהלך השנה האחרונה בהיקף של מאות מיליוני שקלים ורכשה כמה מהבניינים המרכזיים באזור קליבלנד. החברה רשמה רווח אדיר במהלך הקורונה, כאשר רכשה בניינים במחירים נמוכים במיוחד לאור התקופה ששווים זינק בעשרות אחוזים חודשים בודדים לאחר מכן.

"בדיוק כפי שבת"א ישנם 2-3 מגדלים מרכזיים שהתפוסה בהם כמעט 100% וישנה רשימת המתנה של שוכרים, כך אנו מאתרים את הנכסים שאנו רוכשים בארה"ב". מספרים בחברה. לאחרונה ערכה החברה כנס משקיעים לחברי "מועדון החצי מיליון" בהשתתפות עמליה דואק, בו השתתפו מאות משקיעים ישראלים.

דילוג לתוכן