יום רביעי   |   19 יוני    |   
דף הבית / השקעות / להרוויח פי 4 ויותר מהכנסות מאשר שכירות דירה בישראל – אפיק ההשקעות של עשירי ישראל

להרוויח פי 4 ויותר מהכנסות מאשר שכירות דירה בישראל – אפיק ההשקעות של עשירי ישראל

כך משקיעים אנשי האלפיון העליון

מסתבר שיש דרך להרוויח תשואה גבוהה בהרבה מאשר התשואה מנדל"ן בישראל עם סיכון נמוך במיוחד: חברות ההשקעות חותמות על חוזה שכירות לטווח הארוך מול חברות ענק בארה"ב ומבטיחות למשקיעיהן שכירות לטווח של שנים קדימה בתשואה שלעתים מגיעה לפי 4 ו-5 מהנדל"ן בארץ. הסיכון נמוך, הרווח גבוה והכסף ממשיך לזרום לחשבון הבנק של האלפיון העליון. קרן חדשה של Realco תאפשר גם לבעלי הון עצמי של חצי מיליון שקלים להצטרף לאפיק ההשקעות הרווחי של 2021

הייתם משקיעים בנכס אשר מושכר בחוזה לכ-10 שנים למשרד הבריאות האמריקאי? בחודשים האחרונים נחשפו מסלולי ההשקעה של האלפיון העליון בישראל, בו מושקעים מיליארדי דולרים בנדל"ן בארה"ב, אשר מניב תשואה הגבוהה פי 4 מהנדל"ן בארץ, במסלולים סולידיים במיוחד מאשר ההשקעות בנדל"ן בארץ.

השיטה פשוטה: חברת ההשקעות מגייסות סכום ממגוון משקיעים על מנת לרכוש נכסים בפריים לוקיישן, כאלו שמושכרים לחברות ענק לטווח של שנים קדימה, החברה רוכשת את הנכס במחיר אטרקטיבי ונהנית מהשכירות שמובטחת לטווח הארוך. הסיכון: נמוך במיוחד לאור הנכסים הנבחרים אשר מושכרים בחוזי שכירות לחברות הגדולות בארה"ב ולעתים למשרדים ממשלתיים ובנקים.

"הרעיון הוא לנצל את התשואות הגבוהות בנדל"ן המסחרי בארה"ב ומגמת עליית המחירים כעת לאחר ההתאוששות מהקורונה. ישנם בניינים במיקומים מרכזיים שמחירי הנדל"ן מזנקים בכ-5-10% כל כמה חודשים". מספר גורם בשוק.

בחודשים האחרונים נפתח מסלול השקעה גם למשקיעים בינוניים בעלי 500 אלף שקלים ומעלה המאפשר להם להצטרף לשיטת ההשקעות. "נוצר מועדון לקוחות שמתרחב ומשקיע יחד וכך הסיכון יורד. כלל ההשקעות הן כאלו שמייצרות הכנסה שוטפת והנכסים בהם מושכרים לטווח ארוך." מוסיף.

דילוג לתוכן