יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / השקעות / עד פי 4 תשואה מדירה בת"א: כך תקבלו הכנסה שוטפת ותיהנו מעליית מחירי הנדל"ן

עד פי 4 תשואה מדירה בת"א: כך תקבלו הכנסה שוטפת ותיהנו מעליית מחירי הנדל"ן

תשואה של עד פי 4

עשרות אלפי ישראלים הצטרפו למסלול החדש שעקף את התשואות של מניית אמזון בשנה החולפת. המסלול, מאפשר להשקיע בנכס מסחרי שמושכר למשרד הבריאות האמריקאי וחברות ענק לטווח הארוך, מה שמייצר הכנסה שוטפת, המשקפת פי 4 תשואה מדירה בתל אביב ומאפשרת למשקיעים ליהנות מעליית הערך של הנדל"ן. רף הכניסה למסלול: 120,000 דולר

בשנה החולפת, לקוחות שהשקיעו 200 אלף דולר בלבד קיבלו הכנסות המשקפות שכירות של דירת 4 חדרים בתל אביב ונהנו מעליית מחירי הנדל"ן בארה"ב. ההשקעות, מנוהלות ע"י חברת השקעות ששותפה בפרויקט ואחראית על דו"חות והעברת התשלומים למשקיעים. על פי ההערכות מתחילת 2021 נרשמו השקעות בהיקף של מאות מיליוני שקלים במסלול החדש.

איך זה עובד? בארה"ב ישנם מגוון נכסים במיקומים מרכזיים שמושכרים בהסכמי שכירות, ביין היתר מול משרד הבריאות האמריקאי ובנקים מקומיים, לתקופה של 10 שנים. אותם נכסים, מאפשרים לחברות ההשקעות ליהנות מהכנסה שוטפת ובטוחה (שמגיעה מגופים ממשלתיים לעתים) תוך כדי כך שהמשקיעים נהנים מעליית הערך של הנכס ככל שמחירי הנדל"ן בארה"ב עולים.

"השכירות בנדל"ן המסחרי בארה"ב מקנה פי 4 תשואה מאשר דירה בת"א. ברגע שיש גוף ממשלתי או תאגיד שמחויב בחוזה השכירות, ההשקעה היא סולידית במיוחד ומשתלמת עבור המשקיע הישראלי. זו הסיבה שגם הבנקים וחברות הביטוח מושקעות בפרויקטים האלו בארה"ב." מספר אחד המשקיעים.

בקרוב, ייערך כנס השקעות נדל"ן בארה"ב שיציג את מסלול ההשקעות החדש

דילוג לתוכן